Новини кінопрокату

ВІКЕНД 8-10 ЛИСТОПАДА

Цього вікенду було багато прем’єр, які і стали найкасовішими стрічками вікенду. Утім, навіть фільм на першому місці зібрав менше 20-ти мільйонів. Також цікавою тенденцією прем’єр цього вікенду є те, що переважно вони сподобалися авдиторії, але не критикам.

На першому місці дебютний фільм «Мідвей». За свій перший вікенд фільм зібрав майже 18 мільйонів доларів у США при бюджеті у 100 мільйонів доларів. Фільм отримав A на Cinemascore та 92% від авдиторії на Rottentomatoes, тоді як критики не оцінили фільм – 42%.

зображення з сайту https://uk.wikipedia.org/ зображення з сайту https://uk.wikipedia.org/

 

На другому місці фільм «Доктор Сон». За свій перший вікенд фільм зібрав 14 мільйонів доларів у США при бюджеті близько 50 мільйонів доларів. Фільм отримав B+ на Cinemascore, а на Rottentomatoes він має 77% від критиків та 89% від авдиторії.

На третьому місці опинився фільм «Ігри з вогнем». За дебютний вікенд фільм зібрав майже 13 мільйонів при бюджеті 30 мільйонів доларів. Фільм отримав B+ на Cinemascore та 79% від авдиторії на Rottentomatoes, проте критики фільм не оцінили – 22%.

Фільм «Щасливого Різдва» втрапив на четверте місце. За перший дебютний вікенд фільм зібрав лише 11 мільйонів доларів при бюджеті 35 мільйонів доларів. Фільм отримав B- на Cinemascore та 80% від авдиторії на Rottentomatoes, але критики не оцінили фільм – 48%.

На п’ятому місці фільм «Термінатор: Фатум». Фільм зібрав лише 10 з половиною мільйонів доларів у США за свій другий вікенд, що на 62% менше за попередній вікенд. Всього за два тижні фільм зібрав приблизно 48 мільйонів доларів при бюджеті 190 мільйонів.

На шосте місце потрапив «Джокер», зібравши 9 мільйонів доларів за цей вікенд. На шостому тижні прокату збори складають 313 мільйонів доларів у США при бюджеті 55-70 мільйонів доларів.

«Чаклунка: Повелителька темряви» зібрала 8 з половиною мільйонів доларів та посіла сьоме місце за зборами за вікенд у США. Фільм зібрав 97 мільйонів у США за весь час при бюджеті 185 мільйонів доларів.

На восьмому місці стрічка «Гаррієт», що зібрала 7.4 мільйонів доларів за другий вікенд. Всього за два тижні фільм зібрав 23.6 мільйонів доларів при бюджеті 17 мільйонів доларів.

«Зомбіленд: подвійний постріл» посідає дев’яте місце, зібравши 4.3 млн доларів у прокаті. На четвертому тижні фільм зібрав 66.6 мільйонів у США.

«Родина Адамсів» на десятому місці зі зборами у 4.1 млн доларів. На п’ятому тижні прокаті фільм зібрав 91.4 мільйонів у США при бюджеті 40 мільйонів.

Поза топ-10 продовжує збирати гроші фільм «Паразити». Цього вікенду він знову зібрав 2 з половиною мільйони доларів. Збори у США на п’ятому тижні прокату складають 11 мільйонів доларів, що приблизно дорівнює бюджету цього фільму. Також варто згадати і «Кролика Джоджо». Фільм зібрав 3.9 млн доларів за третій вікенд прокату. Збори за весь час прокату у США складають 9 мільйонів доларів при бюджеті 14 мільйонів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату