Новини кінопрокату

Вікенд13-15 грудня

На першому місці дебютний фільм «Джуманджі: Наступний рівень». За свій перший вікенд фільм зібрав 59 мільйонів доларів у США. Фільм отримав A- на Cinemascore, а на Rottentomatoes він має 69% від критиків та 87% від авдиторії.

кадр з сайту https://planetakino.ua/ кадр з сайту https://planetakino.ua/

 

На другому місці фільм «Крижане серце II». За свій четвертий вікенд фільм зібрав 19 мільйонів доларів у США, що на 45% менше за третій. Фільм зібрав 366 мільйонів доларів у США та 1 мільярд 37 мільйонів доларів всього при бюджеті у 150 чи більше мільйонів доларів.

На третьому місці опинився фільм «Ножі наголо». За свій третій вікенд фільм зібрав 9 мільйонів. Фільм зібрав майже 79 мільйонів доларів у США та 165 мільйонів доларів всього при бюджеті 40 мільйонів доларів.

Фільм «Ричард Джуел» втрапив на четверте місце. За перший дебютний вікенд фільм зібрав лише 4.6 мільйонів доларів при бюджеті 45 мільйонів доларів. Фільм отримав A на Cinemascore, а на Rottentomatoes 73% від критиків та 96% від авдиторії.

На п’ятому місці фільм «Чорне Різдво». Фільм зібрав лише 4.2 млн доларів у США за свій дебют при бюджеті у 5 мільйонів доларів. Фільм отримав лише D+ на Cinemascore і зогнив на Rottentomatoes: 38% від критиків та 29% від авдиторії.

На шосте місце потрапили «Аутсайдери». Фільм зібрав 4 мільйонів доларів за цей вікенд. На п’ятому тижні прокату збори складають 98 мільйонів доларів у США при бюджеті 97.6 мільйонів доларів.

«Квін і Слім» зібрали 3.5 мільйони доларів та посіли сьоме місце за зборами за третій вікенд у США. Фільм зібрав 33 мільйони доларів у США за весь час при бюджеті 17-20 мільйонів доларів.

На восьмому місці стрічка «Прекрасний день по сусідству», що зібрала 3.2 млн доларів за четвертий вікенд. За весь час у США фільм зібрав 49 мільйонів доларів при бюджеті 25 мільйонів доларів.

«Темні води» посідають дев’яте місце. Фільм зібрав 1.8 млн доларів у прокаті, що на 52.5% менше за минулий вікенд. На четвертому тижні фільм зібрав 8.7 мільйонів у США та 9.9 мільйонів у світі.

«21 міст» на десятому місці зі зборами у 1.1 млн доларів. На четвертому тижні прокату фільм зібрав 26 мільйонів у США та 38 мільйонів у світі при бюджеті 33 мільйони.

Поза топ-10 продовжує збирати гроші фільм «Мідвей». Цього вікенду він знову зібрав 871 тисяч доларів, що на 54.9% менше за минулий вікенд. Збори у США на шостому тижні прокату складають 55 мільйонів доларів при бюджеті 100 мільйонів доларів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату