Фільм «Джокер» цього тижня побив рекорд за світовими зборами фільмів з рейтингом R усіх часів. Згідно з інформацією з Box Office Mojo, наразі фільм вже зібрав 853 мільйони 800 тисяч доларів у світовому прокаті. Водночас, попереднім рекордсменом у цій категорії був, як повідомляє Vulture, «Дедпул 2» зі зборами у 785 мільйонів. Варто зазначити, між іншим, що третє місце належить першому «Дедпулу». Що робить супергеройські фільми лідерами у цій категорії? Чому саме Дедпул та Джокер так вразили сучасне людство?

Буквально тиждень тому завершилася одна з найвизначніших кіноподій року в Україні – Одеський міжнародний кінофестиваль. Цьогорічний фестиваль проходив з 12 по 20 липня. Традиційно, паралельно з фестивалем проходив і літній кіноринок. Хоча відвідало Одесу чимало людей, можливо, хтось цього року туди не потрапив, а комусь буде просто приємно згадати цьогорічні події та підбити підсумки. Тому в цій статті ми з вами поділимося ключовою інформацією, орієнтуючись більше не стільки на кіномистецтво, скільки на кінобізнес.

25 травня завершився цьогорічний Каннський кінофестиваль. Цього року у програмі були різноманітні фільми, які підіймають важливі, здебільшого, соціальні питання. У цьому дописі ви зможете дізнатися, хто отримав винагороди.

З 14 по 25 травня 2019 року у Каннах проходить один з найпрестижніших кінофестивалів у світі. Звичайно, попереду ще багато цікавого, але оскільки фестиваль виходить на фінішну пряму, можна поки що обговорити події, які вже відбулися.

Цьогорічний фестиваль пройде з 14 по 25 травня. Нещодавно на офіційному сайті фестивалю з'явилася програма на 2019 рік. У конкурсній частині братимуть участь 19 фільмів. Не про всі з них можна знайти бодай якусь інформацію окрім назви та режисера, але у цьому дописі ми розкажемо те, що відомо на сьогоднішній день.

У ніч з 24-го на 25-е лютого за київським часом пройшла церемонія нагородження Оскар. Телеканал «Україна» забезпечив ексклюзивну онлайн-трансляцію з ведучими та коментаторами.

Анімаційний фільм «Людина-павук» недарма отримав такі високі рейтинги та схвальні відгуки. Заслуговує він також на номінацію (і, радше за все, на Оскар) як найкращий анімаційний фільм 2018 року. До речі, давно вже не було ситуації, щоб у цій номінації була неоднозначна ситуація щодо потенційного переможця. Минулого року був «Коко», хоча гідну конкуренцію склав і «Бебі бос». У 2017 «Зоотрополіс» фактично був без істотної конкуренції, а у 2016 очевидний переможцем була стрічка «Думками навиворіт». Цього року вельми гідним конкурентом «Людини-павука» є «Суперсімейка», яка також цікаво переосмислює власний всесвіт та звертає увагу на важливі проблеми.

Згідно з думкою команди Screen Junkies (https://www.youtube.com/user/screenjunkies), «Людина-павук» заслуговує навіть на номінацію у категорії «Найкращий фільм». Чому стрічка справила таке сильне враження на багатьох критиків та знавців кіно, і про що вона нам розповідає?

Згідно з нещодавнім скринінгом преси, новий марвелівський фільм під назвою «Капітан Марвел» набирає обертів. Реакції глядачів на новий супергеройський фільм, у якому головна роль належить жінці, запалюють Твіттер. Критики також не менш захоплені та розхвалюють кінокартину. Зокрема, на них справило враження декілька речей: по-перше, те, як акторка Брі Ларсон виконала роль персонажа Керол Денверс, по-друге, дуже вдало передана атмосфера дев’яностих і, по-третє, космічні науково-фантастичні елементи.

Сторінка 1 з 9