Новини кінопрокату

Вікенд 27-29 грудня

Останній вікенд цього року відзначився двома прем’єрами у топ-5, а також покращенням ситуації для «Джуманджі» та «Крижаного серця».

Без сюрпризів, перше місце посідає фільм ««Зоряні війни: Скайвокер. Сходження», який зібрав 72 мільйони доларів. За 10 днів прокату фільм зібрав 362 мільйони у США. Спад у зборах був вельми різким, проте не настільки значним, як той, що стався пару років тому з «Останніми джедаями».

постер з сайту https://kino-teatr.ua/ постер з сайту https://kino-teatr.ua/

 

Фільм також зібрав 94 мільйони доларів у міжнародному прокаті, тож глобальні збори наразі складають майже 725 мільйонів доларів.

На другому місці стрічка «Джуманджі: Наступний рівень». Фільм спромігся зібрати 35 мільйонів доларів, що на третину більше за збори попереднього вікенду. На третьому тижні прокату збори у США складають 175 мільйонів доларів. А ще фільм зібрав більше 60-ти мільйонів доларів у міжнародному прокаті за цей вікенд, тоді як світові збори за весь час вже складають 472 мільйони.

Третє місце утримує «Крижане серце II». Мультфільм зібрав майже 17 мільйонів доларів, що майже на третину краще за збори за попередній вікенд. Стрічка також ще зібрала 42 мільйони доларів закордоном, а світові збори складають 1.217 млрд доларів. «Крижане серце II» стало третім найкасовішим мультфільмом всіх часів у світовому прокаті.

 Переходимо до прем’єр. На четвертому місці фільм «Маленькі жінки», який зібрав 16 мільйонів 755 тисяч доларів за перший вікенд. На CinemaScore фільм отримав солідну оцінку А- від на 70% жіночої та на 71% старшої за 25 років авдиторії. Фільм також зібрав 6 мільйонів доларів у міжнародному прокаті. На Rottentomatoes фільм має якнайкращі оцінки: 95% та сертифікат свіжості від критиків та 93% від авдиторії.

Завершує топ-5 ще одна прем’єра: мультфільм «Шпигуни під прикриттям», який зібрав 13 мільйонів доларів. Оскільки прем’єра відбулася 25-го числа, то за 5 днів фільм вже зібрав 22 мільйони доларів. Він також отримав А- на CinemaScore від авдиторії, яка на 60% була молодшою за 25 років. Стрічка також зібрала біля 16 мільйонів доларів у міжнародному прокаті. На Rottentomatoes фільм отримав солідні 73% від критиків та 91% від авдиторії.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату