Новини кінопрокату

П’ятиденний «вікенд» з 27-го листопада по перше грудня

У США наприкінці листопада склався довгий вікенд через святкування Дня подяки. Якщо порівняти «стандартні» вікенди 22-24 листопада за з 29-го листопада по перше грудня, то другий приніс на 23 мільйони доларів менше, якщо враховувати збори топ-10 фільмів. За додаткові два дні фільми зібрали, утім, ще біля 70-ти мільйонів доларів.

На першому місці перебуває фільм «Крижане серце II». Стрічка на другому тижні прокату зібрала лише 125 мільйонів доларів. Враховуючи це, збори від початку прокату у США складають майже 290 мільйонів доларів, що є значним успіхом для стрічки. Так, вона вже посідає 17-те місце серед найкасовіших мультфільмів усіх часів.

зображення з сайту https://www.kinofilms.ua зображення з сайту https://www.kinofilms.ua

 

На міжнародному ринку фільм зібрав ще 164 мільйони доларів за триденний вікенд, а загальні збори закордоном складають 450 мільйонів доларів.

Друге місце посідає фільм «Ножі наголо», що зібрав значно більше грошей ніж очікувалося. Так, за довгий вікенд фільм зібрав 41 мільйон доларів при 40-мільйонному бюджеті. Фільм також зібрав майже 30 мільйонів доларів закордоном, 13.5 з яких – у Китаї.

Окрім зборів фільм може похвалитися оцінками. Так, авдиторія на Cinemascore дала йому А-, а на Rottentomatoes стрічка має сертифікат свіжості і 97% від критиків та 92% від авдиторії.

«Аутсайдери» перемістилися на третю позицію зі зборами у 19 мільйонів доларів за 5 днів у США. За весь час прокату фільм наразі зібрав 81 мільйон доларів, якщо не враховувати міжнародні збори. А от у закордонному прокаті фільм цього вікенду зібрав ще 10 мільйонів доларів, тоді як міжнародні збори за весь час прокату перевищили 60 мільйонів.

Слідом за ним перебуває фільм «Прекрасний день по сусідству», зібравши 17 мільйонів доларів за другий вікенд. Збори фільму від початку прокату складають 34 мільйони доларів.

Завершує топ-5 прем’єрний фільм «Queen & Slim» («Квін та Слім»), що при бюджеті біля 20 мільйонів доларів зібрав за 5-денний вікенд 16 мільйонів. Варто зазначити, що фільм добре себе проявив, якщо врахувати кількість кінотеатрів, де його демонстрували. Для порівняння, «Прекрасний день по сусідству» зібрав 17 мільйонів доларів у 3235 кінотеатрах, а цей фільм зібрав лише на мільйон менше, маючи 1690.

До того ж, фільм отримав А- на Cinemascore від авдиторії, яка переважно (61%) була старшою за 25 років. На Rottentomatoes фільм також має пристойні результати: 82% від критиків та 93% від авдиторії.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату