Новини кінопрокату

Вікенд 6-8 грудня

На першому місці фільм «Крижане серце II». За свій третій вікенд фільм зібрав 35 мільйонів доларів у США. За весь час фільм зібрав 338 мільйонів при бюджеті 150+ мільйонів доларів.

кадр з сайту https://www.kinofilms.ua/ кадр з сайту https://www.kinofilms.ua/

 

На другому місці фільм «Ножі наголо». За свій другий вікенд фільм зібрав лише 14,2 мільйонів доларів у США. Всього за два тижні фільм зібрав 63.5 мільйони доларів при бюджеті близько 40 мільйонів доларів.

На третьому місці опинився фільм «Аутсайдери». За четвертий вікенд фільм зібрав лише 6.6 мільйонів доларів. За чотири тижні фільм зібрав 91 мільйон доларів у США при бюджеті 97.6 мільйонів доларів.

Фільм «Квін і Слім» втрапив на четверте місце. За другий вікенд фільм зібрав лише 6.6 мільйонів доларів. За два тижні фільм зібрав 27 мільйонів доларів при бюджеті 17-20 мільйонів доларів.

На п’ятому місці фільм «Прекрасний день по сусідству». Фільм зібрав лише 5.2 мільйонів доларів у США за свій третій вікенд, що на 55.8% менше за попередній вікенд. Всього за три тижні фільм зібрав 43 мільйонів доларів при бюджеті 25 мільйонів.

На шосте місце потрапив «Темні води». Фільм зібрав 6 мільйонів доларів за цей вікенд, що на 57.4% менше за минулий вікенд. За два тижні фільм зібрав майже 25 мільйонів доларів у США при бюджеті 45-55 мільйонів доларів.

«21 міст» зібрав 2.8 млн доларів та посів сьоме місце за зборами за вікенд у США. За три тижні фільм зібрав майже 24 мільйони у США при бюджеті в 33 мільйони.

На восьмому місці стрічка «Ігри з вогнем», що зібрала 2 мільйони доларів за п’ятий вікенд. Всього фільм зібрав 42 мільйонів доларів у США при бюджеті у 30 мільйонів.

«Мідвей» посідає дев’яте місце. Фільм зібрав 1.9 млн доларів у прокаті, що на 50.7% менше за минулий вікенд. На п’ятому тижні фільм зібрав 53 мільйони у США при бюджеті 100 мільйонів.

«Щасливого Різдва» на десятому місці зі зборами у 1 млн доларів. На п’ятому тижні прокату фільм зібрав 33 мільйони доларів у США при бюджеті 25 мільйонів.

Поза топ-10 продовжує збирати гроші фільм «Джокер». Цього вікенду він знову зібрав 1 мільйон доларів. Збори у США на десятому тижні прокату складають 332 мільйони доларів при бюджеті 55 мільйонів доларів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату