Новини кінопрокату

Вікенд 6-8 вересня

Цього вікенду відбулася одна значна прем’єра, але вельми успішна. І хоча всі інші фільми у топ-12 зібрали менше, ніж за попередній вікенд, з огляду на прем’єру за цей вікенд перші 12 фільмів зібрали майже на 80% більше, ніж за попередній.

Цією визначною прем’єрою є фільм «Воно 2». Фільм зібрав 91 мільйон доларів за перший вікенд при орієнтовному бюджеті біля 35 мільйонів доларів. Хоча дебют першого фільму був ще успішнішим (123 мільйони за перший вікенд), очікування щодо зборів другого виправдалися. Тим паче, що цей фільм посідає друге місце (після першої частини «Воно») серед найкасовіших дебютів фільмів жахів.

постер з сайту https://kino-teatr.ua постер з сайту https://kino-teatr.ua

 

Як і його попередник, фільм «Воно» отримав В+ на CinemaScore. На Rottentomatoes фільм має 63% від критиків та 80% від авдиторії. Окрім того, якщо згадати міжнародний дебют, то фільм зібрав 94 мільйони доларів закордоном. Найбільшими ринками стала Мексика, Великобританія та Росія.

«Падіння янгола» займає друге місце зі зборами біля 6-ти мільйонів доларів, що вдвічі менше, ніж попереднього вікенду.

На третьому місці у нас «Хороші хлопці», які зібрали майже 5.5 мільйонів доларів. На четвертому тижні прокату, фільм вже зібрав 67 мільйонів доларів у США при бюджеті у 20 мільйонів. Окрім того, фільм зібрав за цей вікенд ще 2.3 млн на міжнародній арені, тож загальні збори за весь час прокату складають 82 мільйони доларів.

«Король Лев» у нас на четвертому місці зі зборами у 4 з третиною мільйони доларів за цей вікенд. Окрім того, у міжнародному прокаті фільм зібрав ще 13.4 млн, а світові збори наближаються до 1-го мільярда 600 мільйонів доларів.

Завершує топ-5 фільм «Форсаж: Гоббс та Шоу», що зібрав 3.8 млн доларів у США за шостий вікенд прокату. Дуже близько до нього, з розривом лише у 100 тисяч доларів, перебуває фільм «Переможець». При бюджеті у 5 мільйонів, на початку третього тижня прокату збори складають майже 25 мільйонів доларів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату