Новини кінопрокату

Довгий вікенд 30-2 вересня

Останній вікенд літа у США був чотириденним з огляду на вихідний у понеділок. Цікаво, що всупереч типовій тенденції зменшення зборів з вікенду до вікенду, на цей раз декілька фільмів зібрали більше, ніж за свій попередній вікенд. Деякі з них, утім, завдячують успіху збільшенню кількості екранів, але цей підхід не всюди спрацював.

На першому місці залишається «Падіння янгола». Фільм зібрав 15 мільйонів 375 тисяч доларів у США, що на 28% менше, ніж за перший вікенд, попри збільшення кількості екранів на 50. При бюджеті у 40 мільйонів фільм за 11 днів прокату зібрав 44 мільйони. На жаль, дані по зборам закордоном поки недоступні, тому про загальний успіх фільму чи його відсутність поки говорити складно.

зображення з сайту https://kinoafisha.ua зображення з сайту https://kinoafisha.ua

 

«Хороші хлопці» тримаються на другому місці зі зборами у 12 мільйонів доларів. Додаткові 105 екранів допомогли підвищити збори на 4.8% у порівнянні з минулим вікендом. Наразі при бюджеті у 20 мільйонів на третьому тижні прокату фільм зібрав майже втричі більше за свій бюджет. Окрім того, фільм зібрав на весь час 12.2 мільйони доларів у закордонному прокаті.

На третьому місці в нас «Король Лев», який зібрав 8.4 млн доларів за цей вікенд. Попри зменшення кількості екранів на 110, фільм зібрав на 16% більше ніж за попередній вікенд. На сьомому тижні прокату фільм спромігся подвоїти власний бюджет зборами у США за весь час. Так, при бюджеті у 260 мільйонів, фільм вже зібрав майже 524 мільйони. Утім, варто пам’ятати, що дві третини зборів цього фільму – це міжнародний прокат. І наразі фільм зібрав 1 мільярд 570 мільйонів по всьому світу.

«Форсаж: Гоббс та Шоу» залишається на четвертому місці. Попри зменшення кількості екранів на 340, фільм зібрав 8.4 млн доларів за цей вікенд, що на 4% більше за збори попереднього вікенду. Збори фільму у США доволі провальні: за 32 дні фільм зібрав майже 160 мільйонів, тоді як бюджет 200 мільйонів. Утім, три чверті зборів фільму дав міжнародний прокат, тож світові збори складають солідні 688 мільйонів доларів.

Топ-5 завершує фільм «Переможець», який зібрав 7 мільйонів 776 тисяч у прокату за другий вікенд. Нагадаємо, що фільм є вельми успішним, адже бюджет складає лише 5 мільйонів доларів, я збори у США вже наближаються до 20 мільйонів. Водночас, незважаючи на 104 нові екрани, це на 4.6% менше ніж за попередній вікенд.

На шостому місці залишається фільм «Гра в хованки», який зібрав біля 7 мільйонів 475 тисяч за другий вікенд. Попри збільшення кількості екранів на 143, це на 6.7% менше, ніж за попередній вікенд.

«Страшні історії для розповіді у темряві» опинилися на сьомому місці зі зборами біля 6.3 млн доларів. Екранів було на 80 менше, а збори піднялися на 7.2%. Наразі, після 25-ти днів прокату, фільм зібрав майже 59 мільйонів доларів у США та 26.7 мільйонів у міжнародному прокаті, тоді як бюджет фільму складає 25 мільйонів доларів.

«Angry Birds у кіно 2» на восьмому місці цього вікенду зі зборами біля 6-ти мільйонів доларів. Кількість екранів зменшилася на 558, а збори приблизно на 7%. При бюджеті у 65 мільйонів, за три тижні прокату фільм зібрав 35.7 млн у США та майже 60 мільйонів на міжнародній арені.

На дев’ятому місці залишається фільм «Дора і загублене місто», що зібрав 5.8 млн доларів. Попри зменшення кількості екранів на 366, фільм зібрав на 9% більше ніж за попередній вікенд. Утім, за 25 днів прокату фільм у світі зібрав лише 75 мільйонів доларів при бюджеті у 49 мільйонів.

На десятому місці маємо фільм «Людина-павук: далеко від дому». Тут приклад вдалого збільшення кількості екранів: фільм отримав приблизно утричі більше екранів та зібрав у 2.4 рази більше ніж попереднього вікенду, що складає 5.65 мільйонів доларів.

Одинадцяте місце посідає фільм «Одного разу… в Голлівуді», який зібрав 5.5 мільйонів доларів (на 10% більше), попри те, що мав на 216 екранів менше.

Завершує топ-12 фільм «Арахісовий сокіл», що зібрав більше 4-х мільйонів доларів. Збільшення кількості екранів на 253 спричинилося до зростання зборів на 40%.

Наступного вікенду з визначних прем’єр буде друга частина фільму «Воно», і про успіхи цього фільму в прокаті ми поговоримо наступного тижня.

Джерела: boxofficemojo.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату