Новини кінопрокату

Вікенд 23-25 серпня

Попри декілька прем’єр у топ-12, цей вікенд є першим, починаючи з останнього тижня квітня, під час якого перші 12 фільмів сумарно зібрали менше 100 мільйонів доларів. Утім, збори менше за 100 мільйонів є доволі характерними для останнього чи передостаннього вікенду серпня. Так, за останні 5 років бар’єр у 100 мільйонів було подолано лише у 2016-му, а за 10 років таких вікендів було лише три (ще у 2010-му та 2014-му роках).

Перше місце посідає фільм «Падіння янгола», який зібрав 21 мільйон 381 тисячу доларів за свій дебютний вікенд. Оскільки бюджет фільму складає 40 мільйонів, орієнтовно фільм зібрав половину бюджету. Якщо говорити про відгуки, то фільм отримав А- на Cinemascore від авдиторії, яка була на 58% старшою 30 років. Також фільм має гарну оцінку від авдиторії на RottenTomatoes: 94%! А от критики дали йому лише 39% за те, що фільм завершує екшн-трилогію, яку загалом легко забути, доволі посереднім чином.

постер з сайту kino-teatr.ua постер з сайту kino-teatr.ua

 

«Хороші хлопці» опустилися на другу позицію у порівнянні з минулим вікендом, зібравши 11.6 млн доларів. За 10 днів прокату фільм спромігся зібрати вдвічі більше за бюджет, що є непоганим успіхом для комедії 16+. Окрім того, цього вікенду фільм зібрав біля 3.5 мільйонів доларів на іноземному ринку.

На третьому місці фільм «Переможець», який перевершив усі очікування, зібрав майже 8.2 млн доларів. Варто зазначити, що бюджет фільму складає лише 5 мільйонів, тож це однозначний успіх. До того ж, фільм вельми сподобався глядачам. Так, на Cinemascore він має А+, що побачити можна доволі нечасто, а також глядачі на RottenTomatoes дали йому 98%. Щодо критиків, то поки на базі десяти оцінок фільм має 40%. Звісно, говорити про консенсус критиків поки не доводиться.

Четверте місце посідає «Форсаж: Гоббс та Шоу», який зібрав 8 мільйонів доларів за свій четвертий вікенд. Наразі збори у США наближаються до 150 мільйонів, але варто пам’ятати, що бюджет складає 200 мільйонів. Утім, цього вікенду фільм вийшов у прокат в Китаї та зібрав більше 100 мільйонів доларів. За весь час фільм зібрав 440 мільйонів доларів в іноземному прокаті, тож глобальні збори поступово наближаються до 600 мільйонів. Це типовий приклад фільму, який рятує лише міжнародний прокат.

З відривом лише у три тисячі доларів на п’ятому місці ми маємо фільм «Король Лев», який теж зібрав трохи більше 8-ми мільйонів доларів у прокаті. До того ж, фільм зібрав ще 30 мільйонів доларів на закордонному ринку, і збори на іноземній арені складають майже мільярд доларів.

Шосте місце посідає фільм «Гра в хованки», який зібрав на 50 тисяч менше за «Короля Лева», і також біля 8-ми мільйонів доларів. Фільм отримав В+ на Cinemascore від авдиторії, яка на 79% була старшою за 35 років. До того ж, фільм має 87% від критиків та 81% від авдиторії на RottenTomatoes.

«Angry Birds у кіно 2» опустився з четвертого аж на сьоме місце, зібравши майже 6.4 млн доларів за свій другий вікенд. Поки при бюджеті у 65 мільйонів доларів фільм зібрав лише 27 за 10 днів прокату у США.

«Страшні історії для розповіді у темряві» опинилися на восьмому місці. Фільм зібрав майже 6 мільйонів доларів цього вікенду, і при бюджеті у 25 мільйонів на третьому тижні прокату фільм у США вже зібрав удвічі більше за власний бюджет.

На дев’ятому місці маємо фільм «Дора і загублене місто», який зібрав 5 з третиною мільйонів доларів за третій вікенд прокату. Поки фільму не вдалося зібрати суму бюджету (43 мільйони проти 49 мільйонів).

На десятому місці опинився «Одного разу… в Голлівуді», що зібрав 5 мільйонів доларів. Збори фільму в США на п’ятому вікенді складають 123 мільйони при бюджеті у 90 мільйонів.

«Синя безодня 2» опустилася з сьому місця на одинадцяте на своєму другому вікенді прокату. Фільм зібрав майже 4 мільйони доларів, а за 10 днів прокату в США фільм вже зібрав 15 мільйонів доларів при бюджеті у 12 мільйонів.

Завершує перші 12 фільмів стрічка «Арахісовий сокіл», яка отримала 947 екранів з 996 у порівнянні з минулим тижнем та зібрала у 9 разів більше, ніж за минулий вікенд, що складає майже три мільйони доларів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату