Новини кінопрокату

Вікенд 16-18 серпня

Цей вікенд пройшов доволі непогано та зі значною кількістю нових фільмів, два з яких потрапили у топ-5, а п’ять – у топ-12 фільмів. До того ж, це 17й вікенд поспіль, коли збори топ-12 фільмів зібрали більше 100 мільйонів доларів.

На першому місці маємо дебютанта цього вікенду – комедію від Сета Роґена під назвою «Хороші хлопці». Фільм зібрав власний бюджет за перший вікенд. Точніше, при бюджеті у 20 мільйонів, фільм зібрав 21.4 млн за перший вікенд у США. Фільм отримав В+ від авдиторії у день прем’єри на Cinemascore, а авдиторія була на 59% старшою за 25 років. Орієнтовно від фільму можна очікувати зборів у 60 мільйонів за весь час прокату в США. Якщо повернутися до оцінок, то на Rottentomatoes фільм має вельми пристойні результати: 78% від критиків та 87% від авдиторії. А якщо говорити про закордонний прокат, то фільм зібрав біля двох мільйонів доларів за дебютний вікенд.

постер з сайту kino-teatr.ua постер з сайту kino-teatr.ua

 

«Форсаж: Гоббс та Шоу» опинився на другому місці, зібравши майже 14.2 млн доларів за третій вікенд. При бюджеті у 200 мільйонів доларів фільм наразі зібрав лише 133.78 у прокаті в США. Утім, більш-менш рятують цей фільм збори на міжнародній арені. Так, цього тижня стрічка зібрала більше 45-ти мільйонів, з яких 15 у Південній Кореї, тоді як загальні збори на міжнародному ринку складають 303 мільйони.

«Король Лев» посідає третє місце цього тижня зі зборами у 12.3 млн доларів у США. На п’ятому тижні прокату збори наближаються до 500 мільйонів доларів. До того ж, фільм ще зібрав майже 34 мільйони доларів на міжнародному ринку. Збори закордоном наразі складають 939 мільйонів, а глобальні збори – 1 мільярд 435 мільйонів. Фільм вже увійшов до десятки найкасовіших світових релізів всіх часів.

На четвертому місці фільм «Angry Birds у кіно 2». За дебютний вікенд фільм зібрав майже 10.4 млн доларів у США, що з огляду на бюджет у 65 мільйонів складно назвати хорошим результатом. Фільм отримав В+ на Cinemascore та доволі непогані рейтинги на Rottentomatoes: 75% від критиків та 85% від авдиторії.

Завершує топ-5 фільм «Страшні історії для розповіді у темряві», який зібрав 10 мільйонів доларів за другий вікенд. Збори у США на другому тижні складають 40 мільйонів. Окрім того, фільм зібрав 5.6 мільйонів доларів за цей вікенд на міжнародній арені, а збори закордоном за весь час складають 14 мільйонів доларів.

«Дора і загублене місто» посідає шосте місце, зібравши 8.567 мільйонів доларів за другий вікенд. За 10 днів прокату фільм зібрав майже 34 мільйони доларів у США при бюджеті у 49 мільйонів.

На сьомому місці маємо знову прем’єру – стрічка «Синя безодня 2», яка зібрала майже 8.5 мільйонів доларів, тоді як бюджет складає 12 мільйонів. Утім, фільм має доволі низькі оцінки: С+ на Cinemascore та 50% від критиків і 69% від авдиторії на Rottentomatoes.

«Одного разу… в Голлівуді» продовжує потроху збирати гроші. Цього вікенду фільм зібрав 7.68 мільйонів доларів. При бюджеті у 90 мільйонів, фільм наразі зібрав 114 мільйонів у прокаті в США та більше 100 мільйонів за закордонному ринку.

На дев’ятому місці стрічка «Очима собаки», яка зібрала 4.57 млн доларів за другий вікенд у прокату. За десять днів прокату фільм зібрав 17 мільйонів доларів у США.

На десятому місці маємо фільм «Blinded by the light» («Осліплені сонцем»), що зібрав 4.3 мільйони доларів за дебютний вікенд. Також фільм отримав вельми позитивні рейтинги. Так, глядачі у день прем’єри поставили йому А-, як показує Cinemascore. До того ж, фільм має 89% від критиків та 92% від глядачів на Rottentomatoes.

Одинадцяте місце належить фільму «Де ти поділась, Бернадетт», який зібрав майже 3.5 мільйонів доларів у США за перший вікенд прокату. На Cinemascore фільм отримав оцінку В. На Rottentomatoes погляди глядачів та критиків істотно відрізняються: критики дали лише 47%, а глядачі – 75%. Консенсус критиків полягає у тому, що незважаючи на талановитого режисера (Річарда Лінклейтера), взятий за основу бестселер та чудовий акторський склад, в результаті фільм є значно меншим, ніж сумою частин.

На дванадцятому місці маємо фільм «Людина-павук: далеко від дому», що зібрав 2.8 мільйонів за сьомий вікенд прокату. При бюджеті у 160 мільйонів доларів фільм зібрав майже 377 мільйонів у США та орієнтовно вдвічі більше на іноземному ринку.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату