Новини кінопрокату

Вікенд 26-28 липня

Цього тижня ключовою подією була прем’єра нового фільму Квентіна Тарантіно «Одного разу… в Голлівуді», але «Король Лев» залишився на провідній позиції.

Хоча фільм зберігає своє перше місце, другий тиждень виявився менш вдалим, ніж очікувалося. Так, «Король Лев» зібрав всього 75.5 млн доларів у США, що на 60% менше ніж за прем’єрний тиждень. Якщо минулого тижня фільм увійшов в топ-5 ремейків Disney, то цього тижня фільм побив рекорд за найбільшим спадом зборів серед таких фільмів. Всього фільм зібрав 351 млн доларів у США.

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua

 

На міжнародній арені фільм зібрав 142.8 млн. доларів за цей вікенд. Міжнародні збори нині складають 611.9 млн. доларів, а глобальні – 962.7 млн. доларів. Таким чином, фільм з легкістю візьме 1 млрд. доларів за глобальними зборами, оскільки на «Короля Лева» ще чекають в Японії (9 серпня) та в Італії (21 серпня).

На другому місці фільм Квентіна Тарантіно «Одного разу… в Голлівуді», що має бюджет розміром в 90 млн доларів. За свій перший вікенд фільм зібрав близько 40.35 млн доларів, завдяки чому і став найуспішнішим дебютом для режисера. Нагадаємо, що до виходу цього фільму найуспішнішим дебютом розміром 38 млн доларів був фільм «Безславні виродки» серпня 2009-го.

Фільм отримав оцінку «B» в системі CinemaScore. При цьому авдиторія в день прем’єри розподілилася так: 54% чоловіків, 64% 25-річних та старше. Більш позитивно фільм сприйняли на сайті RottenTomatoes: 84% від критиків та 71% від авдиторії. Консенсус критиків полягає в тому, що режисеру вдалося поєднати в фільмі власні провокативні пориви з баченням зрілого режисера.

На третє місце опустився фільм «Людина-павук: далеко від дому», що зібрав 12.2 млн доларів за четвертий вікенд. Всього фільм зібрав майже 345 млн доларів у США. Цей вікенд на міжнародній арені додав фільмові 21 млн доларів. Тепер міжнародні збори за весь час складають 692.4 млн доларів, а глобальні – 1.03 млрд доларів.

На четверте місце втрапив фільм «Історія іграшок 4», зібравши на 36.5% менше ніж за минулий вікенд, тобто 9.87 млн доларів. Збір у США за весь час тепер складає 395.6 млн доларів. На міжнародній арені за вікенд фільм зібрав 19.4 млн доларів. За весь час фільм зібрав 522.3 млн доларів на міжнародній арені і 917.9 млн доларів глобально.

Завершує топ-5 стрічка «Хижаки». Фільм просів на 34% за цей вікенд, зібравши лише 4 млн доларів у США та 3.4 млн доларів на міжнародній арені. За весь час в США фільм зібрав 31 млн доларів, а глобально – 45 млн доларів при бюджеті розміром в 13.5 млн доларів.

Останньою важливою новиною прокату цього вікенду стало те, що «Аладін» досяг позначки в 1 млрд зборів глобально цього вікенду, ставши 5-м найкасовішим ремейком від Disney. Щодо наступного тижня, то на нас чекає прем’єра фільму «Форсаж: Гоббс та Шоу», який є одночасно і спін-оффом, і дев’ятим за рахунком фільмом серії «Форсаж» студії Universal.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату