Новини кінопрокату

Вікенд 17-19 травня

Фільм «Месники: Завершення» поступився місцем лідера, «Покемон: Детектив Пікачу» залишається у топ-5, а «Толкін» опускається ще нижче.

На першому місці цього вікенду ми маємо прем’єру «Джок Вік 3». При бюджеті біля 55 мільйонів доларів, фільм отримав успішний дебют, зібравши майже 57 мільйонів у США та біля 35 мільйонів доларів на міжнародному рівні. Фільм також може похвалитися високими оцінками: на CinemaScore фільм отримав А-, а на Rottentomatoes він має 88% від критиків та 92% від аудиторії.

постер з сайту kinofilms.ua постер з сайту kinofilms.ua

 

Друге місце посідає стрічка «Месники: Завершення», яка зібрала 30 мільйонів доларів. Глобальні збори фільму наразі складають 2 мільярди 616 мільйонів доларів.

«Покемон. Детектив Пікачу» зібрав 25 мільйонів доларів та посів третє місце за свій другий вікенд у прокаті. Збори у США наближаються до позначки у 100 мільйонів, і успіх на міжнародному рівні є доволі істотним. Фільм зібрав 196 мільйонів доларів на іноземному ринку за весь час прокату, і глобальні збори наразі складають 290 мільйонів.

На четвертому місці маємо ще одну прем’єру. «Подорож хорошого пса» зібрала 8 мільйонів доларів у США та 15.5 мільйонів на міжнародному прокаті. На CinemaScore фільм отримав оцінку А, а на RottenTomatoes оцінки критиків та аудиторії розійшлися: 43% та 93% відповідно.

Завершує топ-5 фільм «Шахрайки», який зібрав 6 мільйонів доларів. Збори цього фільму у США наразі складають 23 мільйони доларів, а глобальні збори перевищили позначку у 51 мільйон доларів.

«Толкін» отримав не найкращий старт минулого вікенду, але збори впали ще 67% цього тижня та склали лише 731 тисячу доларів. Чи зможе фільм реабілітуватися у прокаті – поки надій небагато.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату