Новини кінопрокату

Вікенд 3-5 травня

Цілком передбачувано цей вікенд витягує фільм «Месники: Завершення», який за 12 днів прокату спромігся зібрати 619 мільйонів доларів у США, а на рівні світових зборів подолати позначку у два мільярди доларів. Утім, через успіх цього фільму, дві з трьох прем’єр топ-5 зібрали менше, ніж очікувалося.

На першому місці маємо «Месників» зі зборами у 147 мільйонів доларів за другий вікенд, що всього на два мільйони доларів менше, ніж збори рекордного у цій категорії фільму «Зоряні війни: пробудження сили». «Месники» також зібрали 282 мільйони доларів на міжнародній арені. Зважаючи на неймовірні збори у світі, фільм вже посів друге місце серед глобальних релізів всіх часів, поступившись місцем лише «Аватару». Утім, не можна сказати, що фільм в результаті не отримає звання лідера, адже прокат продовжується.

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua

 

На другому місці опинився фільм «Незваний гість» («The Intruder»), який зібрав майже 11 мільйонів доларів за перший вікенд. Збори є не такими і поганими, адже бюджет фільму складає 8 мільйонів. На CinemaScore фільм отримав оцінку В-, а на RottenTomatoes – 27% від критиків та 55% від аудиторії.

«Божевільна парочка» потрапила на третє місце, зібравши 9.74 мільйонів доларів у США. Звичайно, при бюджеті біля 40 мільйонів це є доволі низьким стартом. Фільм також вийшов у міжнародний прокат та зібрав 3.3 мільйони доларів. Стрічка отримала оцінку В на CinemaScore. На RottenTomatoes він теж має доволі солідні рейтинги: 82% від критиків та 72% від аудиторії.

На четвертому місці опинився фільм «Ляльки з характером», який зібрав за свій дебютний вікенд 8.6 мільйонів доларів. Бюджет фільму складає 45 мільйонів доларів, тож як і «Божевільна парочка» цей фільм отримав не надто гарну прем’єру. Фільм має В+ на CinemaScore від аудиторії, яка була на 64% жіночою. А на RottenTomatoes думки критиків та глядачів розійшлися: перші надали йому 32%, а другі – 65%.

Завершує топ-5 фільм «Капітан Марвел», який зібрав 4.28 мільйонів доларів за свій дев’ятий вікенд. Збори фільм у США за весь час сягають більше 420 мільйонів доларів, а глобальні збори складають біля 1.12 мільярда.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату