Новини кінопрокату

Вікенд 26-28 квітня

Цього вікенду найбільшою подією був дебют фільму «Месники: Завершення», на який покладали високі очікування, які фільм не лише виправдав, а навіть перевершив.

Фільм «Месники: Завершення» потрапив на перше місце, зібравши 357 мільйонів доларів за перший вікенд у прокаті в США. Нагадаємо, що фільму пророкували рекордні 300 мільйонів. Про неймовірно високі оцінки цього фільму ми вже згадували у попередній новині. Фільм також встиг перетнути позначку в 1 мільярд доларів на рівні світових зборів всього за 5 днів прокату. Найбільше закордоном фільм зібрав у Китаї (330.5 мільйонів доларів!), за яким йдуть збори у Великобританії (майже 54 мільйони) та Кореї (47.4.мільйонів).

кадр до фільму з сайту planetakino.ua кадр до фільму з сайту planetakino.ua

 

Чи зупиняться на досягненому рекорди цього фільму? Поки говорити рано. Очікується, що у США він збере принаймні 800 мільйонів доларів за весь час прокату, але має шанс і посунути з лави переможця у цій категорії «Зоряні війни: пробудження сили», який зібрав 936.6 мільйонів.

Успіхи фільмів за Всесвіту Марвел не завершуються «Месниками». На другому місці цього вікенду ми маємо фільм «Капітан Марвел», який зібрав 8.3 мільйонів доларів за свій восьмий вікенд. Збори у США за весь час прокату тепер складають майже 414 мільйонів. Окрім цього, фільм зібрав ще два мільйони доларів цього вікенду на міжнародному ринку, а світові збори наразі складають 1.11 мільярд доларів.

Фільм «Прокляття Ла Йорони» зібрав 8 мільйонів доларів, посівши третє місце за другий тиждень прокату. У США фільм вже зібрав більше, ніж 40 мільйонів доларів при бюджеті у 9 мільйонів. Фільм також зібрав біля 8 мільйонів доларів на міжнародній арені цього тижня, тож світові збори за весь час прокату складають 87 мільйонів доларів.

На четвертому місці маємо фільм «Прорив», який зібрав майже 7 мільйонів доларів за свій другий вікенд. Збори у США наразі складають 26.6 мільйонів доларів.

Завершує топ-5 фільм «Шазам!» , який зібрав трохи більше, ніж 5 з половиною мільйонів доларів за цей вікенд. Майже стільки ж фільм зібрав на міжнародному ринку, а світові збори на сьогоднішній день складають 346.4 мільйонів доларів.

Джерела: boxofficemojo.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату