Новини кінопрокату

Фільм «Месники: Завершення» б’є рекорди

Завершення франшизи «Месників» є чи не найбільш очікуваним фільмом 2019 року. Але фільму пророкують не просто успіх року: від нього очікують побиття рекордів всіх часів. І декілька з таких очікувань фільм вже виправдав.

Відповідно до передбачень, фільм має шанси стати лідером усіх часів у наступних категоріях: найбільші збори на допрем’єрному показі за четвер; найбільші збори за перший повний день прокату у п’ятницю та найбільші збори за один день; найбільші збори за перший вікенд та за три дні прокату; найбільші збори за суботу; найбільші збори за неділю; найшвидше досягнення зборів у 150, 200, 250 та 300 мільйонів доларів. Головними рекордсменами у цих категоріях переважно виступають фільми «Зоряні війни: пробудження сили» та «Месники: війна нескінченності».

постер з сайту kino-teatr.ua постер з сайту kino-teatr.ua

 

Якщо говорити про збори за вікенд, то новим «Месникам» пророкують небачені раніше 300 мільйонів доларів у США. Зовсім скоро ми дізнаємося, чи виправдалися ці очікування, а поки що давайте поглянемо на те, чого фільм вже встиг досягнути.

«Месники: Завершення» зібрали рекордні 60 мільйонів доларів на допрем’єрному показі за четвер. Окрім того, за два дні прокату на міжнародній арені, фільм встиг зібрати 305 мільйонів доларів. За перший повний день прокату у США (п’ятницю) фільм зібрав неймовірні 156.7 мільйонів доларів, побивши рекорди зборів за один день, день прем’єри, п’ятницю, найшвидше подолання позначок у 100 та 150 мільйонів та найбільшу прем’єру (визначається за кількістю екранів у США) усіх часів. Відповідно до цього успіху, фільм тепер може зібрати за три дні прокату біля 345 мільйонів доларів та більше! Глобальні збори за підрахунками до п’ятниці включно складають 643.7 мільйони доларів.

Окрім рекордних зборів, фільм може похвалитися також неймовірно високими рейтингами. Аудиторія у день прем’єри поставила фільму А+ відповідно до даних Сinemascore. На imdb фільм отримав 9.1 з 10, а на Rottentomatoes – 96% від критиків та 92% від аудиторії. Зважаючи на винятковість фільму і відповідно його майбутньої ролі у житті суспільства, на наступному тижні ви зможете прочитати на нього рецензію на нашому сайті. Ми проаналізуємо головні теми, цінності та ідеї фільму, який став не лише успішним, але і сподобався як аудиторії, так і критикам.

Джерела: boxofficemojo.com, imdb.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату