Новини кінопрокату

Вікенд 19-21 квітня

Цього вікенду знову маємо дві прем’єри у топ-5. До того ж, у п’ятірку повернувся на своєму сьомому вікенді «Капітан Марвел». Тим часом, усі в очікуванні нового вікенду, який ознаменується прем’єрою фільму «Месники: Завершення».

На першому місці маємо фільм «Прокляття Ла Йорони». Це черговий приклад вельми успішного фільму жахів з низьким бюджетом. Так, при бюджеті 9 мільйонів доларів фільму вдалося зібрати у США 26 мільйонів за перший вікенд. Більше того, фільм також вийшов у міжнародний прокат та зібрав біля 30 мільйонів доларів у інших країнах за цей час. Найкращим міжнародним дебютом була Мексика, де фільм зібрав 5.3 мільйонів доларів. Це не дивно, адже сюжет фільму базується на мексиканській історії. Фільм отримав оцінку В- на CinemaScore від аудиторії, яка була на 60% старшою за 25 років. На RottenTomatoes фільм має 32% від критиків та 50% від аудиторії.

зображення з сайту kinomania.com.ua зображення з сайту kinomania.com.ua

 

На другому місці опинився лідер минулого вікенду «Шазам!» зі зборами майже у 16.5 мільйонів доларів. Цього вікенду фільм також зібрав 22 мільйони доларів на міжнародному ринку. Наразі світові збори фільму складають 322 мільйони доларів, 200 з яких йому приніс саме міжнародний прокат.

Третє місце посів фільм «Прорив» - перший фільм компанії Fox після придбання компанією Disney. При бюджеті біля 14 мільйонів доларів, фільм зібрав майже 11.3 мільйонів за перший вікенд. У міжнародний прокат фільм вийшов раніше, і за цей свій другий вікенд зібрав ще 2.8 мільйони доларів. Фільм отримав оцінку А на CinemaScore від аудиторії, яка була на 65% жіночою та на 70% старшою за 25 років. На RottenTomatoes фільм має 64% від критиків та 78% від аудиторії.

«Капітан Марвел» зайняв четверту позицію, зібравши 9 мільйонів доларів за цей вікенд. Збори фільму у США за весь час складають 400 мільйонів доларів, а глобальні збори – 1 мільярд 89 мільйонів.

Завершує топ-5 фільм «Маленька», який зібрав більше 8-ми мільйонів доларів за свій другий вікенд. Глобальні збори цього фільму на сьогоднішній день складають 34 мільйони.

Наступного вікенду ми матимемо нового лідера – фільм «Месники». Від фільма очікують неймовірного успіху. Деякі вважають, що фільм може зібрати 300 мільйонів доларів за перший вікенд у США – позначка, якої ще досягнув ще жоден фільм.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату