Новини кінопрокату

Вікенд 5-7 квітня

Цього вікенду у топ-5 було дві прем’єри, яким вдалося витіснити лідерів минулого вікенду на нижчі позиції.

Фільм «Шазам» зібрав 53 з половиною мільйони доларів, що було очікуваним стартом для фільму з бюджетом у 100 мільйонів. Фільм отримав оцінку А на CinemaScore від аудиторії, яка на 57% складається з чоловіків та на 55% старша за 25 років. На міжнародній арені фільм зібрав біля 102 мільйонів доларів. Найкращий іноземний ринок був у Китаї (майже 31 мільйон), а у Мексиці, Великій Британії, Росії та Бразилії фільм зібрав більше 5 мільйонів доларів. Оскільки фільм дебютував за кордоном раніше, за весь час прокату він зібрав на міжнародній арені 158.8 мільйонів. Фільм може похвалитися і високими оцінками на Rottentomatoes: 91% від критиків та 89% від аудиторії.

зображення з сайту wikipedia.org зображення з сайту wikipedia.org

 

На другому місці маємо фільм жахів за Стівеном Кінґом «Кладовище домашніх тварин». Фільм зібрав 24 з половиною мільйони при бюджеті у 21 мільйон, що є другим найуспішнішим дебютом екранізації за Стівеном Кінґом після фільму «Воно». Утім, фільм не сподобався глядачам: на Cinemascore він має лише оцінку С+. Доволі низькі бали має фільм і на Rottentomatoes: 58% від критиків та 43% від аудиторії.

На третій позиції маємо лідера минулого вікенду «Дамбо» зі зборами у 18 мільйонів, що на 60% менше, ніж тиждень тому. За 10 днів прокату у США при бюджеті у 170 мільйонів фільм поки зібрав 76, що навряд чи є успіхом. Іноземний ринок приніс фільму майже 40 мільйонів доларів, а на глобальному рівні збори дійшли вже до 214 мільйонів доларів.

На четвертому місці маємо фільм «Ми», який зібрав 13.8 мільйонів доларів за свій третій вікенд. Фільм продовжує бути вельми успішним та наступного тижня вже може зібрати у 8 разів більше, ніж було витрачено на його виробництво! Також фільм додав 10 мільйонів за кордоном, а загальні збори у світі вже перевищують 216 мільйонів!

Завершує топ-5 «Капітан Марвел» зі зборами у 12.4 мільйони доларів. Фільм, до того ж, зібрав цього вікенду ще 14 мільйонів на іноземному ринку, і цього тижня подолав позначку зборів у 1 мільярд на глобальному ринку. У зв’язку з цим, фільм увійшов до топ-30 найуспішніших фільмів усіх часів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату