Кіноподії

Новини з Каннського кінофестивалю

З 14 по 25 травня 2019 року у Каннах проходить один з найпрестижніших кінофестивалів у світі. Звичайно, попереду ще багато цікавого, але оскільки фестиваль виходить на фінішну пряму, можна поки що обговорити події, які вже відбулися.

Джерело зображення: https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2699565-u-kannah-startue-72j-miznarodnij-kinofestival.html Джерело зображення: https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2699565-u-kannah-startue-72j-miznarodnij-kinofestival.html

 

Як повідомляє Variety, на цьогорічному кінофестивалі поки було небагато зірок, однак були різні успіхи та невдачі. Наприклад, гра акторів Роберта Паттінсона та Вільяма Дефо у фільмі «Маяк» (“The lighthouse”) отримала бурхливе схвалення. Аналогічне можна сказати про новий фільм Педро Альмодовара «Біль та слава», який отримав кращі відгуки, ніж інші фільми цього режисера останніх років, тож цілком реалістично очікувати принаймні номінації на Оскар за найкращий фільм іноземною мовою.

Стаття Variety також зазначає, що помітними були розмови щодо урівноваження представленості фільмів від різних груп людей та, зокрема, обговорення введення відповідних квот. Джуліанн Мур заявила, що підтримує цю ідею.

Серед невдач можна згадати прем’єру фільму «Мерці не вмирають» Джима Джармуша. Цей фільм, який відкривав цьогорічний фестиваль, отримав негативні відгуки та помірні оплески. Іншою «поразкою» у порівнянні з минулими роками була доволі мала кількість зірок на червоній доріжці та вечірках фестивалю. Утім, 21 травня відбулася прем’єра нового фільм Квентіна Тарантіно «Одного разу в Голівуді», яка не лише була позитивно сприйнята, але і збільшила кількість зірок, які відвідали фестиваль.

Якщо судити по оплескам, то варто відзначити два фільми, які особливо сподобалися глядачам. Згідно з Variety, бурхливі оплески, які тривали 5 хвилин, отримав фільм "Паразит" ("Gisaengchung") Бонґа Джун-го, попри те, що його режисер місцевій пресі говорив, що фільм може бути складно зрозуміти міжнародній аудиторії, оскільки він тісно прив’язаних до місцевих реалій. За оплесками цей фільм було випереджено хіба що 6-хвилинними оваціями для «Одного разу в Голівуді».

Церемонія нагородження відбудеться 25 травня, і після цього ми обов’язково поділимося з вами новинами щодо переможців.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається