Кіноподії

Про що говорять номінанти: «Людина павук: навколо всесвіту»

Анімаційний фільм «Людина-павук» недарма отримав такі високі рейтинги та схвальні відгуки. Заслуговує він також на номінацію (і, радше за все, на Оскар) як найкращий анімаційний фільм 2018 року. До речі, давно вже не було ситуації, щоб у цій номінації була неоднозначна ситуація щодо потенційного переможця. Минулого року був «Коко», хоча гідну конкуренцію склав і «Бебі бос». У 2017 «Зоотрополіс» фактично був без істотної конкуренції, а у 2016 очевидний переможцем була стрічка «Думками навиворіт». Цього року вельми гідним конкурентом «Людини-павука» є «Суперсімейка», яка також цікаво переосмислює власний всесвіт та звертає увагу на важливі проблеми.

Згідно з думкою команди Screen Junkies (https://www.youtube.com/user/screenjunkies), «Людина-павук» заслуговує навіть на номінацію у категорії «Найкращий фільм». Чому стрічка справила таке сильне враження на багатьох критиків та знавців кіно, і про що вона нам розповідає?

зображення з сайту wikimedia.org зображення з сайту wikimedia.org

 

У цьому фільмі ми бачимо істот-павуків з різних світів. Якщо раніше це був винятковий білий красень-супергерой, то тепер у нас також є людина-павук під 40, чорно-біла людина-павук, анімаційний персонаж свиня-павук, дівчина-павук та японська аніме-дівчинка з роботом-павуком. Окрім того, новою людиною-павуком всесвіту, у якому відбуваються події, є темношкірий підліток. Головне повідомлення фільму полягає у тому, що людиною-павуком може бути кожен і кожна, і що винятковість супергероя зумовлена радше обмеженістю наших знань, ніж реальним станом речей. Для того, щоб бути неймовірною особою, не потрібно бути білим хлопцем у своїх 20х роках. Ви можете бути старшими чи молодшими, мати інший колір шкіри, стать, національність тощо. Таке розривання стереотипів зсередини франшизи, поєднане з чудовим гумором, цікавими діалогами та сюжетом дійсно заслуговує на нашу увагу.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається