Корисна інформація

UNIC підтримує програму оцінювання цифрових технологій Національної асоціації власників кінотеатрів США (NATO)

UNIC поділяє переконання NATO, що оператори кінотеатрів мають брати на себе провідну роль у майбутніх намаганнях індустрії, пов’язаних з технологіями кінотеатрів. Оскільки наявна наразі фінансова підтримка від дистриб’юторів, що субсидіюють кінотеатрам купівлю обладнання, скоро завершиться, будуть потрібні нові підходи, аби забезпечити майбутнє на постійні оновлення цифрового обладнання в індустрії.

зображення з pixabay.com зображення з pixabay.com

 

З огляду на прискорення темпу інновацій, дуже важливо, аби кінотеатри перейняли на себе головну роль у оцінюванні та аналізі майбутніх технологій, які будуть використовуватися у кінозалах. Цей відкритий та прозорий процес має, звичайно, залучати і різноманітні інші зацікавлені сторони, включаючи творців фільмів, дистриб’юторів, виробників та постачальників послуг. UNIC вважає це єдиним шляхом забезпечення чесного та чутливого підходу до оцінювання цифрового обладнання для кінотеатрів та можливих змін у технологічних стандартах.

Оскільки початкові тести та міри стосовно яскравості та високого динамічного діапазону вже почали реалізовуватися, UNIC з нетерпінням очікує на те, щоб брати активну участь у цій ініціативі та підтримувати колег з NATO усіма корисними для них способами. Технологічна група UNIC, яка об’єднує технічних директорів ключових європейських мереж кінотеатрів, вже почала взаємодіяти з відповідним підрозділом NATO та захоплена можливостями внесків у майбутнє технології кінотеатрів.

Джерело: матеріали UNIC, рекомендовані для публікації.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається