Кіноподії

Які фільми номіновано на Оскар?

22 січня відбулося оголошення номінантів на Оскар 2019.

скриншот з офіційного відео скриншот з офіційного відео

З повним списком можна ознайомитися онлайн, тож ми звернемо увагу лише на ключові фільми та номінації. Варто також зазначити, що номінації «Популярний фільм» цього року не буде.

У номінації «Найкращий фільм» змагатиметься 8 фільмів: «Чорна пантера», «Чорний куклукскланівець»,  «Богемна рапсодія», «Фаворитка»,  «Зелена книга», «Рома», «Народження зірки» та «Влада».

Найкращий режисером стане один із наступних: Спайк Лі («Чорний куклукскланівець», Павел Павліковскі («Холодна війна»), Йорґос Лантімос («Фаворитка»), Альфонсо Куарон («Рома»), Адам МакКей («Влада»).

У номінації «Найкращий адаптований сценарій» маємо наступні сценаристів наступних фільмів: «Балада Бастера Скраґґса», «Чорний куклукскланівець», «Чи зможете ви мене пробачити?», «Якби Біл стріт заговорила» та «Народження зірки».

Щодо оригінального сценарію, то було номіновано сценаристів таких фільмів: «Фаворитка», «Зелена книга», «Рома», «Влада», «Перша реформаторська церква».

За кількістю номінацій лідерами є «Рома» та «Фаворитка» (по 10), а друге місце розділили «Народження зірки» та «Влада» (по 8). Також варто відзначити «Чорну пантеру» (7 номінацій), «Чорного куклукскланівця» (6 номінацій), «Богемну рапсодію» і «Зелену книгу» (по 5 номінацій).

Яким темам присвячено фільми? Які історії вони розповідають? Наскільки високими є рейтинги номінованих фільмів, і чи успішними вони були в прокаті? Про все це ми поговоримо у наступних новинах.

До церемонії нагородження переможців залишився рівно місяць.

Джерела: https://youtu.be/wnm7n7zlZ7U, variety.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається