Новини кінопрокату

Вікенд 9-11 серпня

Цей вікенд був сповнений різноманітних прем’єр, з огляду на що ми поговоримо не про топ-5, а про топ-12 фільмів. Утім, варто зазначити, що незважаючи на 6 прем’єр у топ-12, цей вікенд за зборами був гірший, ніж попередній. Так, топ-12 фільмів зібрали на 13.5% менше, а усі фільми – на 11.4%. До того ж, перша позиція залишається незмінною.

На першому місці маємо фільм «Форсаж: Гоббс та Шоу», який зібрав 25 мільйонів доларів. При бюджеті у 200 мільйонів, на початку другого тижня прокату фільм зібрав у США трохи більше за половину бюджету. Утім, фільм успішніше себе проявляє закордоном. Цього вікенду фільм там зібрав 60.8 мільйонів доларів, а за весь час іноземний прокат приніс 224 мільйони.

кадр з сайту https://planetakino.ua кадр з сайту https://planetakino.ua

 

На другому місці опинилася прем’єра «Страшні історії для розповіді у темряві». Цей трилер перевищив очікування та зібрав майже 21 мільйон доларів при бюджеті у 25 мільйонів. На Cinemascore фільм отримав оцінку С від аудиторії, яка була жіночою на 57% та старшою за 25 років на 54%. На RottenTomatoes фільм отримав кращі рейтинги: 81% від критиків та 71% від авдиторії.

«Король Лев» посідає третє місце зі зборами у 20 мільйонів доларів за свій четвертий вікенд. Цього тижня фільм вийшов у прокат у Японії, зібравши 9.3 мільйони доларів. Міжнародні збори стрічки складають більше ніж 860 мільйонів, а глобальні – біля 1 мільярда 334 мільйонів. Фільм вже на 12 місці серед кайкасовіших фільмів у світі за всі часи. Якщо вважати його мультфільмом, то він також є найкасовішим мультфільмом всіх часів.

Четверте місце зайняв фільм «Дора і загублене місто», який зібрав 17.4 млн доларів за свій перший вікенд. Для бюджету у 49 мільйонів це не надто хороші збори, однак зате фільм отримав хороші оцінки. Так, на Cinemascore він має оцінку А, а на RottenTomatoes 82% від критиків та 88% від авдиторії.

Топ-5 завершує фільм «Одного разу… в Голлівуді», який зібрав 11 мільйонів 650 тисяч доларів.

На шостому місці чергова прем’єра: фільм «Очима собаки». Фільм зібрав 8 мільйонів за перший вікенд, трохи не виправдавши очікування. Але фільм вподобала аудиторія: А- на Cinemascore та 96% від аудиторії на RottenTomatoes. А от критики останньої платформи дали фільму лише 43%.

Наступною прем’єрою є фільм «Королеви криміналу». Цей фільм значною мірою не виправдав очікування, зібравши лише 5.5 мільйонів доларів при 38-мільйонному бюджеті. Не може фільм похвалитися і відгуками: В- на Cinemascore від на 89% старшої за 25 років аудиторії та 21% і 68% на RottenTomatoes від критиків та аудиторії відповідно.

Восьме місце посідає «Людина-павук: далеко від дому». Фільм зібрав майже 5.28 мільйонів за свій шостий вікенд. Нагадаємо, що загальні збори фільму перевищують мільярд доларів.

«Історія іграшок 4» посідає дев’яте місце зі зборами у 4.5 мільйони доларів. Збори фільму у США складають майже 420 мільйонів доларів, а глобальні майже перетнули позначку у 1 мільярд.

Документальний фільм «Bring the soul: the movie» посів 10 місце та зібрав майже 2.4 млн доларів у США. На RottenTomatoes фільм не має консенсусу критиків, але отримав 99% від авдиторії на базі 844 оцінок.

Остання істотна прем’єра цього вікенду посідає 11-е місце зі зборами у 2 мільйони 156 тисяч. Це фільм «Браян Бенкс», заснований на реальний подіях з життя помилково засудженої людини. Фільм отримав вельми різні оцінки від критиків та авдиторії на RottenTomatoes. Авдиторія фільм дуже вподобала (97%), а ось критики дали лише 57%, зазначивши спрощення реальної історії, яку драматизує цей фільм.

Останнє місце посідає фільм «Farewell», який зібрав більше двох мільйонів доларів за свій п’ятий вікенд.

Наступного тижня на нас чекають перспективні прем’єри, як-от «Хороші хлопці» та «Angry Birds у кіно 2». Про їхні успіхи дізнаємося вже наступного тижня.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату