Новини кінопрокату

Вікенд 22-24 листопада

На першому місці дебютний фільм «Крижане серце II». За свій перший вікенд фільм зібрав 130 мільйонів доларів у США, а загальні збори у світі склали 392 мільйонів доларів. Фільм отримав A- на Cinemascore, а на Rottentomatoes 76% від критиків та 93% від авдиторії.

зображення з сайту https://kino-teatr.ua/ зображення з сайту https://kino-teatr.ua/

 

На другому місці фільм «Аутсайдери». За свій другий вікенд фільм зібрав 15 мільйонів доларів у США, що на 50% менше за перший. Всього у США фільм зібрав 57 мільйонів доларів при бюджеті близько 97.6 мільйонів доларів.

На третьому місці опинився фільм «Прекрасний день по сусідству». За дебютний вікенд фільм зібрав 13 мільйонів при бюджеті 25 мільйонів доларів. Фільм отримав A на Cinemascore, а на Rottentomatoes 96% від критиків та 91% від авдиторії.

Фільм «21 міст» втрапив на четверте місце. За перший дебютний вікенд фільм зібрав лише 9.6 мільйонів доларів при бюджеті 33 мільйонів доларів. Фільм отримав B+ на Cinemascore та 91% від авдиторії на Rottentomatoes, тоді як критики не оцінили фільм – 50%.

На п’ятому місці фільм «Мідвей». Фільм зібрав лише 4.6 мільйонів доларів у США за свій третій вікенд, що на 45.4% менше за попередній вікенд. Всього за три тижні фільм зібрав приблизно 43 мільйонів доларів у США при бюджеті 50 мільйонів.

На шосте місце потрапив «Ігри з вогнем». Фільм зібрав 4.5 мільйонів доларів за цей вікенд, що на 45.8% менше за минулий На третьому тижні прокату збори складають 31.5 мільйонів доларів у США при бюджеті 35 мільйонів доларів.

«Ідеальна брехня» зібрала 3.4 мільйонів доларів та посіла сьоме місце за зборами за другий вікенд у США. Фільм зібрав 11.7 мільйонів у США за весь час при бюджеті 10 мільйонів доларів.

На восьмому місці стрічка «Ангели Чарлі», що зібрала 3.2 мільйонів доларів за другий вікенд. Всього за два тижні фільм зібрав 14 мільйонів доларів при бюджеті 48-55 мільйонів доларів.

«Щасливого Різдва» посідає дев’яте місце. Фільм зібрав 3 млн доларів у прокаті, що на 52.3% менше за минулий вікенд. На третьому тижні фільм зібрав 27.8 мільйонів у США при бюджеті 25-30 мільйонів.

«Джокер» на десятому місці зі зборами у 2.7 млн доларів. На восьмому тижні прокату фільм зібрав 326 мільйонів у США та 1 мільярд 39 мільйонів у світі загалом при бюджеті 55-70 мільйонів.

Поза топ-10 продовжує збирати гроші фільм «Кролика Джоджо». Цього вікенду він знову зібрав 1.5 мільйони доларів. Збори у США на шостому тижні прокату складають 16 мільйонів доларів при бюджеті 14 мільйонів. Також варто згадати і «Паразитів». Фільм зібрав 1.2 млн доларів за сьомий вікенд прокату. Збори за весь час прокату у США складають 16 мільйонів доларів при бюджеті 11 мільйонів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату