Новини кінопрокату

Вікенд 2-4 серпня

Цього тижня у топ-5 з’явилася нова прем’єра – спін-офф «Форсажу» під назвою «Гоббс та Шоу», однак збори цього вікенду все одно були нижчими приблизно на 8% за збори попереднього.

При бюджеті у 200 мільйонів доларів «Гоббс та Шоу» зібрав 60 мільйонів у прокаті за перший вікенд, що відповідає очікуванням кіностудії. До того ж, фільм отримав А- на CinemaScore від аудиторії, яка на 58% була чоловічою. На RottenTomatoes фільм отримав 90% від аудиторії, але 66% від критиків.

кадр з сайту planetakino.ua кадр з сайту planetakino.ua

 

Удвічі більше фільм зібрав на свій перший вікенд на міжнародній арені. Зі 120 мільйонів доларів найбільше фільм зібрав у Росії (8.1 млн), Великобританії (7.8 млн) та Індонезії (7.69 млн). Також фільм був успішним в Індії, Мексиці, Японії та інших країнах.

На другому місці маємо стрічку «Король Лев», яка у відповідності до очікувань зібрала цього вікенду 38.5 мільйонів доларів, розпочинаючи третій тиждень прокату. Всього у США фільм за весь час зібрав 431 мільйон доларів, а в інших країнах – 765 мільйонів.

Фільм «Одного разу… в Голлівуді» зібрав 20 мільйонів доларів, що вдвічі менше ніж минулого тижня, посівши третє місце. Збори фільму в США наближаються до 80 мільйонів доларів на початку другого вікенду прокату.

На четвертому місці опинився фільм «Людина-павук: далеко від дому», який зібрав майже 8 мільйонів доларів цього вікенду, і 360 мільйонів доларів за весь час прокату у США. До того ж, фільм зібрав ще 9.5 мільйонів доларів у міжнародному прокаті цього вікенду, а глобальні збори складають більше ніж мільярд доларів.

Завершує топ-5 «Історія іграшок 4» зі зборами у 7.35 млн доларів за сьомий вікенд. За весь час у США фільм зібрав 410 мільйонів доларів, а збори у міжнародному прокаті складають 550 мільйонів. Відповідно, світові збори фільму повільно наближаються до 1 мільярда доларів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату