Новини кінопрокату

Вікенд 19-21 липня

Цей вікенд відзначився прем’єрою довгоочікуваного фільму «Король Лев». З великим відривом від інших він витягнув цей вікенд, а інших прем’єр навіть у топ-20 не було.

постер стрічки "Король Лев" з kinofilms.ua постер стрічки "Король Лев" з kinofilms.ua

 

Поговоримо про лідера детальніше. Стрічка «Король Лев» отримала рекордну прем’єру липня, зібравши 191.8 млн доларів у США. Навіть для неймовірного бюджету у 260 мільйонів, це успішний старт. Цей дебют також є найбільшим для фільмів з рейтингом PG (без вікових обмежень, але рекомендовано з батьками). Не всі згодні, що стрічку правильно називати «мультфільмом», але якщо з цим терміном погодитися, то «Король Лев» також побив рекорд дебютів всіх часів для мультфільмів, посунувши на друге місце «Суперсімейку 2».

Переходячи до рейтингів, аудиторія на Cinemascore поставила фільму оцінку «А». Сподобався фільм і глядачам згідно з Rottentomatoes. А от критики на цьому сайті фільм не оцінили та дали лише 53%, зазначивши, що успіхи у візуалізації не можуть компенсувати відсутності тієї енергії та душі, які мав оригінал.

На міжнародній арені цей вікенд не був першим, але додав фільму ще 269 мільйонів доларів. Міжнародні збори наразі складають 346 мільйонів доларів, а глобальні перевищують 530 мільйонів. Зокрема, більше 100 мільйонів доларів фільм зібрав у Китаї.

На другому місці опинився фільм «Людина-павук: далеко від дому», що зібрав 21 мільйонів доларів за свій третій вікенд.

«Історія іграшок 4» посідає третє місце зі зборами у 15 з половиною мільйонів за п’ятий вікенд у США. Майже 26 мільйонів стрічка також зібрала на міжнародній арені цього вікенду, а тотальні збори наближаються до 860 мільйонів доларів.

Четверте місце посідає фільм «Хижаки», який вполював 6 мільйонів доларів за свій другий вікенд, вдвічі зменшивши збори у порівнянні з дебютним вікендом. Фільм також зібрав 2.7 млн на міжнародному ринку, тож його збори за кордоном складають біля 10 мільйонів.

Завершує топ-5 стрічка «Вчора», що зібрала 5 мільйонів доларів на четвертому вікенді прокату. Глобальні збори фільму наближаються до 100 мільйонів доларів.

Останньою важливою новиною прокату цього вікенду стало те, що «Месники: Війна нескінченності» таки побив рекорд «Аватара», ставши найкасовішим у світі фільмі всіх часів. А наступного тижня всі очікують на прем’єру нового фільму Тарантіно «Одного разу… в Голлівуді».

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату