Новини кінопрокату

Вікенд 7-9 червня

Цей вікенд у США відзначився двома прем’єрами: «Секрети домашніх тварин 2» «Люди Ікс: Темний Фенікс». Утім, перший фільм зібрав вельми мало грошей, а другий отримав найгірші рейтинги серед фільмів франшизи.

На першому місці маємо «Секрети домашніх тварин 2», який зібрав 46 мільйонів 650 тисяч доларів. При бюджеті у 80 мільйонів доларів це не катастрофічно, однак перший фільм при бюджеті у 75 мільйонів спромігся зібрати 104 мільйони за перший вікенд. Зате фільм отримав солідну А- на CinemaScore та 91% від аудиторії на RottenTomatoes. Критики, утім, фільм не оцінили та дали лише 55%. Для порівняння, попередній фільм має 73% від критиків, однак лише 62% від аудиторії.

зображення з сайту kinofilms.ua зображення з сайту kinofilms.ua

 

У міжнародному прокаті фільм вже йде два тижні. Цього вікенду фільм зібрав 16 мільйонів доларів, а сукупні збори на міжнародному рівні за весь час складають майже 50 мільйонів доларів. Найкращим іноземним ринком для фільму виявилася Росія, де він зібрав майже 17 мільйонів доларів.

На другому місці опинився дебют фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс». Фільм зібрав майже 33 мільйони доларів при бюджеті біля 200 мільйонів доларів. Це перший фільм з франшизи «Людей Ікс», який не зібрав навіть 50 мільйонів за перший вікенд. До того ж, як ми раніше згадували, фільм отримав негативні відгуки. Аудиторія на CinemaScore дала фільму В-. На RottenTomatoes фільм має 64% від аудиторії та лише 23% від критиків. На міжнародному рівні цей фільм зібрав біля 107 мільйонів доларів, 45.6 з яких – у Китаї.

«Аладін» посів третє місце, зібравши 24.7 мільйони за третій вікенд. Фільм також зібрав ще 67.6 мільйонів на міжнародній арені, а глобальні збори фільму на сьогоднішній день складають більше за 600 мільйонів доларів.

На четвертому місці маємо лідера попереднього вікенду «Ґодзілла ІІ: Король монстрів». Збори фільму різко впали на другому вікенді: фільм зібрав 15.5 мільйонів доларів, що на дві третини менше, ніж попереднього вікенду.

Завершує топ-5 «Рокетмен» зі зборами у 13.8 мільйонів доларів за другий вікенд прокату. За 10 днів прокату фільм зібрав 50 мільйонів доларів у США, а світові збори на цей день складають 100 мільйонів доларів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату