Новини кінопрокату

Вікенд 24-27 травня

Якщо зазвичай у США прийнято вважати вікендом три дні з п’ятниці по неділю, то цього разу ми маємо довгий вікенд з п’ятниці по понеділок, з огляду на вихідний у День пам’яті. Вікенд був доволі успішним та відзначився прем’єрою фільму «Аладін».

Відповідно, на першому місці опинився «Аладін», який зібрав майже 117 мільйонів доларів за свій перший вікенд. Також фільм зібрав 121 мільйон доларів за триденний вікенд у міжнародному прокаті. При цьому бюджет фільму складає 183 мільйони доларів. «Аладін» також отримав високу оцінку А на Cinemascore. Але на Rottentomatoes фільм поки що не дотягнув до визнання свіжості від критиків – фільм має 57% з консенсусом, що хоча фільм доволі вправно поводиться з класичною історією, він і не наближається до неймовірного оригінального мультфільму.

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua

 

На другому місці маємо фільм «Джон Вік 3», який зібрав майже 31 мільйон доларів у США під час другого вікенду. Наразі його збори у США складають 107 з половиною мільйонів. За триденний міжнародний вікенд фільм зібрав 24.8 мільйони доларів, тож станом на 28 травня глобальні збори фільму складають більше, ніж 185 мільйонів доларів.

«Месники: Завершення» посіли третє місце зі зборами у 22 мільйони. Збори у США перетнули цього вікенду позначку у 800 мільйонів доларів, через що фільм став другим у історії, який зібрав у США більше за 800 мільйонів доларів (на першому місці фільм «Зоряні війни: пробудження сили», який зібрав майже 937 мільйонів). Окрім того, фільм зібрав ще 15.3 мільйонів на міжнародній арені. До побиття рекорду за глобальними зборами всіх часів («Аватар») фільму не вистачає 100 мільйонів доларів.

Четверте місце посів фільм «Покемон. Детектив Пікачу», який зібрав 17 мільйонів доларів у США, а також 24.3 мільйони доларів на іноземному ринку. Глобальні збори цієї стрічки складають майже 360 мільйонів доларів.

Завершує топ-5 дебют фільму «Брайтбьорн». При бюджеті у 6 мільйонів доларів, фільм зібрав 9.6 за свій перший вікенд.  Фільм отримав оцінку С+ на Cinemascore та 58% від критиків на Rottentomatoes.

З відривом у зборах приблизно в 1 мільйон доларів на шостому місці маємо прем’єру «Booksmart» («Книжні знання»). Фільм отримав пристойну оцінку В+ на Cinemascore, 75% від аудиторії на Rottentomatoes та аж 97% від критиків!

Наступного вікенду варто очікувати на нову серйозну прем’єру  - «Ґодзілла ІІ: Король монстрів». Наскільки монструозними будуть результати – дізнаємося вже наступного тижня!

Джерела: boxofficemojo.com, cinemascore.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату