Новини кінопрокату

Вікенд 12-14 квітня

Цього тижня у топ-5 найбільш касових фільмів вікенду увійшло дві прем’єри. Лідером вже другий вікенд поспіль залишається «Шазам!», а от інші фільми минулого вікенду були посунуті дебютними.

Фільм «Шазам!» посів перше місце, зібрали цього вікенду майже 24.5 мільйони доларів. Варто зазначити, що це більше ніж удвічі менше, ніж минулого вікенду. При 100-мільйонному бюджеті фільм наразі зібрав у США 94. Фільм також зібрав майже 36 мільйонів на міжнародному ринку, тож іноземні збори тепер складають майже 164 мільйони доларів, а глобальні – 258.8 мільйонів.

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua

 

На другому місці маємо фільм «Маленька» («Little»), який зібрав 15.4 мільйонів доларів при бюджеті у 20 мільйонів. Фільм також зібрав майже 2 мільйони доларів на міжнародній арені. На  CinemaScore фільм отримав В+ від аудиторії, яка була на 65% жіночою та на 56% старшою за 25 років. На Rottentomatoes фільм має 46% від критиків, але 75% від аудиторії.

Іншою прем’єрою цього вікенду є «Хеллбой», який зібрав 12 мільйонів доларів за свій перший вікенд з бюджетом у 50 мільйонів. Дебют фільму на виправдав очікувань щодо 17-20 мільйонів доларів за перший вікенд. Аудиторія поставила фільму С у системі CinemaScore, а на Rottentomatoes фільм отримав лише 14% від критиків та граничний 61% від аудиторії.

«Кладовище домашніх тварин» посіло третю позицію цього вікенду у США. Фільм зібрав 9.745 мільйонів доларів за свій другий вікенд. Загалом фільм можна вважати успішним, адже при бюджеті у 21 мільйон доларів фільм спромігся зібрати майже 41 мільйон у США за 10 днів прокату. До того ж, фільм зібрав цього вікенду ще 12.6 мільйонів на міжнародному ринку, тож глобальні збори на сьогоднішній день складають 76.8 мільйонів доларів.

Завершує топ-5 фільм «Дамбо» зі зборами у 9.4 мільйонів доларів за свій третій вікенд. Цього вікенду фільм також зібрав 22 мільйони доларів на міжнародній арені, тож збори за весь час прокату на міжнародному рівні складають 177 мільйонів доларів (дещо більше за бюджет), а глобальні збори – біля 267 мільйонів доларів.

Джерела: boxofficemojo.com, cinemascore.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату