Новини кінопрокату

Вікенд 29-31 березня

У топ-5 цього вікенду вибороли собі місце дві прем'єри, а "Ми" впевнено продовжує збирати гроші.

На першому місці маємо фільм "Дамбо", який зібрав рівно 45 мільйонів доларів, хоча очікуваними були збори вище за 50 мільйонів доларів при бюджеті у 170 мільйонів. Разом з міжнародним ринком фільм зібрав біля 71 мільйона доларів.На cinemascore фільм отримав оцінку А-. Думка користувачів rottentomatoes з приводу фільму розходиться: глядачі дали фільму 60%, а от критики - лише 49%.

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua

 

Збори фільму "Ми" впали на другому вікенді удвічі, склавши 33.6 мільйони доларів. Фільм також зібрав 22.6 мільйони доларів на іноземному ринку, що наблизило глобальні збори до 175 мільйонів. Нагадаємо, що це неймовірний успіх, адже фільм був у прокаті всього 10 днів та зібрав вже майже у 9 разів більше за власний бюджет!

«Капітан Марвел» опинився на третьому місці, зібравши 20 з половиною мільйонів доларів. На міжнародному рівні "Капітал Марвел" додав ще майже 26 з половиною мільйонів. У світі фільм вже зібрав 990 мільйонів, тож скоро перетне позначку у мільярд.

Четверте місце посідає фільм «На відстані 5 кроків», який зібрав 6 з чвертю мільйонів доларів. За весь час прокату фільм зібрав трохи менше за 36 мільйонів доларів у США. На іноземному ринку фільм ще додав 6.2 мільйонів доларів, а глобально зібрав за весь час прокату 50 мільйонів.

Завершує топ-5 фільм «Незаплановане» («Unplanned»), який зібрав 6.1 мільйонів доларів у США, що трохи більше за його бюджет у 6 мільйонів. На cinemascore глядачі поставили йому дуже високу оцінку А+. Так само на rottentomatoes від глядачів фільм має аж 94%. А от критики фільм не оцінили, тож фільм від них має лише 56%.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату