Новини кінопрокату

Вікенд 22-24 березня

Вікенд 22-24 березня був доволі непоганим, адже топ-12 фільмів зібрали 140 мільйонів доларів. Половину цих грошей приніс неймовірно успішний дебют фільму "Ми".
На першому місці маємо прем'єру фільму "Ми", який зібрав 71 мільйон доларів за перший вікенд при бюджеті всього у 20 мільйонів. Для порівняння, вельми успішний фільм "Пастка" минулого року від цього самого творця зібрав лише 33 мільйони за перший вікенд. Окрім того, що за дебютний вікенд збори у 3.5 рази перевищили бюджет, фільм може похвалитися і рейтингами. Критики rottentomatoes дали йому 94%, а від глядачів він має теж вельми солідні 70%. Але аудиторія у день прем'єри згідно з cinemascore дала фільму оцінку В. У будь-якому разі, фільм отримав успішний початок прокату.

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua


"Капітан Марвел" з першої позиції змістився на другу, зібравши у США 34 мільйони доларів, що майже удвічі менше за результати минулого вікенду. За весь час прокату у США фільм зібрав 320.75 мільйонів доларів. На іноземному ринку стрічка цього вікенду додала 52 мільйони доларів. Фільм глобально вже зібрав 910 мільйонів доларів та впевнено рухається у напрямку до позначки у 1 мільярд.
На третьому місці маємо "Диво-парк". Фільм зібрав 8.76 мільйонів доларів у США. Фільм також зібрав ще 5 мільйонів на міжнародній арені цього вікенду.
"На відстані 5 кроків" опинився на четвертому місці зі зборами у 8 з половиною мільйонів доларів. Фільм також зібрав 6 мільйонів у міжнародному прокаті.
Завершує топ-5 стрічка "Як приборкати дракона 3: прихований світ". Фільм зібрав 6 з половиною мільйонів у США та 6 мільйонів на міжнародному рівні, а збори на світовому рівні вже складають 488 мільйонів. Це означає, що фільм скоро вже збере більше, ніж всього зібрала перша частина (495 мільйонів), але навряд чи наздожене другий фільм (622 мільйони).
Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату