Новини кінопрокату

Вікенд 1-3 березня

Перший вікенд весни не був надто успішним. Топ-12 фільмів зібрали трохи менше за 100 мільйонів доларів. Менше зібрали топ-12 фільмів востаннє рівно місяць тому під час вельми слабкого вікенду 1-3 лютого.

На першому місці маємо фільм «Як приборкати дракона 3: Прихований світ». За другий вікенд фільм зібрав 30 мільйонів доларів, що на 45% менше, ніж за попередній. Всього у США менше ніж за два тижні прокату фільм зібрав 97 мільйонів доларів при бюджеті у 129 мільйонів. Також за цей вікенд фільм зібрав на міжнародній арені 52 мільйони доларів, з дебютом у Китаї у 33 мільйони. На цей момент по світу фільм вже зібрав 375 мільйонів доларів.

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua

 

На другому місці маємо дебют стрічки «Сімейні похорони Мадеа» Тайлера Перрі. Фільм зібрав 27 мільйонів доларів при бюджеті у 20 мільйонів, що можна вважати успіхом. Фільм отримав оцінку А- на CinemaScore від аудиторії, яка на 68% була жіночою та на 78% старшою за 25 років. А от рейтингами комедія довгої франшизи похвалитися не може. Фільм отримав на Rottentomatoes 15% від критиків і 31% від аудиторії та 4.5 на IMDB. Якщо говорити про критиків, то з 10 фільмів лише один дотягнув до свіжості у 2009 році з оцінкою 63%. А от аудиторія на Rottentomatoes переважно оцінювала фільми франшизи позитивно, тому такий фінал їх явно не задовольнив. Так, лише три останні фільм не були свіжими для аудиторії.

«Аліта: Бойовий ангел» посів третє місце зі зборами у 7 мільйонів доларів. Збори стрічки у США на початку третього тижня складають 72 мільйони доларів. Зате на іноземних ринках фільм цього вікенду зібрав майже 40.5 мільйонів доларів, а за весь час прокату глобально фільм зібрав майже 280 мільйонів доларів.

Зі зборами у 6.6 мільйонів маємо на четвертому місці фільм «Lego Фiльм 2». Фільм починає 4 тиждень прокату, зібравши у США 91.66 мільйон доларів та 61 мільйон за весь час на міжнародному рівні.

Завершує топ-5 фільм «Боротьба з моєю сім’єю» зі зборами у майже 4 мільйони 662 тисячі доларів. За весь час прокату у США фільм вже зібрав майже 15 мільйонів доларів.

Далі у прокаті цього тижня 3 фільми йдуть з неймовірно маленьким відривом один від одного у зборах, тож їх також варто згадати. «Зелена книга» цього тижня зібрала 4 мільйони 573 тисячі доларів, «Чи не романтично це» зібрав 4 мільйони 514 тисяч доларів, а прем’єра «Ґрета» - майже 4 мільйони 482 тисячі доларів у США.

Головним очікуванням наступного вікенду є дебют «Капітана Марвел», від якого чекають дебюту у 140 мільйонів доларів.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, imdb.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату