Новини кінопрокату

Вікенд 22-24 лютого

За успішністю прокату цей вікенд був майже таким, як і його попередник. Утім, левова частка цього успіху була забезпечена виходом у прокат «Як приборкати дракона 3», а загалом збори інших фільмів стали нижчими приблизно на 50%! Утім, один фільм неймовірним чином вибився вперед з сорокових позицій, увійшовши навіть до топ-5!

На першому місці зі зборами у 55 мільйонів доларів маємо мультфільм «Як приборкати дракона 3: Прихований світ». Цей дебют значною мірою випереджає усі попередні на цей рік (найближче стоїть «Скло» з дебютними зборами біля 40 мільйонів). Крім того, ці збори випередили попередні дебюти франшизи. І це при тому, що бюджет цього фільму є нижчим, ніж бюджет першого чи другого!

зображення з сайту kino-teatr.ua зображення з сайту kino-teatr.ua

 

Фільм отримав оцінку А на CinemaScore від аудиторії, яка на 61% була молодшою за 25 років. На Rottentomatoes фільм також отримав схвальні оцінки: 92% від критиків та 89% від аудиторії. Варто також зазначити, що фільм вже 6 тижнів йде в іноземному прокаті, і сумарно там зібрав 217 мільйонів доларів.

Друге місце посіла стрічка «Аліта: бойовий ангел», зібравши 12 мільйонів доларів у прокаті. Збори фільму у США за два тижні складають 61 мільйон доларів. Трохи більше, утім, фільм встиг зібрати у Китаї за свій перший вікенд! Загальні збори та цей момент складають 262 мільйони доларів.

«Lego Фiльм 2» опинився на третьому місці, принісши 9.7 мільйонів доларів за свій третій вікенд. Збори у США тепер складають для цього фільму 83 мільйони доларів, а міжнародний прокат додає ще 53 мільйони.

Фільм «Боротьба з моєю сім’єю» зібрав майже 8 мільйонів доларів, отримавши цього вікенду 2707 нових екранів з 2711. Фактично, збори цього вікенду майже дорівнюють загальним зборам фільму, адже до цього він був тиждень у обмеженому прокаті.

Завершує топ-5 фільм «Чи не романтично це?» зі зборами трохи більшими за 7 мільйонів доларів, що рівно удвічі менше, ніж попереднього вікенду. Загальні збори за два тижні у США складають 33 мільйони доларів.

Тим часом, фільм з топ-10 «1+1: нова історія» всього на 300 тисяч доларів не дотягнув до загальних зборів у США у 100 мільйонів доларів, а «Зелена книга» продовжує триматися гідних позицій, зібравши 2 мільйони доларів на 15-му тижні прокату, і вже втричі перевищивши власний бюджет зборами у США.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату