Новини кінопрокату

Вікенд 8-10 лютого

3 з 5 топових фільмів цього вікенду у США були прем’єрами, а з минулого вікенду у п’ятірці спромоглися залишитися «1+1: Нова історія» та «Скло». Також окремо варто відзначити прем’єру фільму жахів «Вундеркінд», який за дебютний вікенд зібрав майже власний бюджет у 6 мільйонів доларів.

На першому місці цього вікенду маємо «Lego фільм 2» зі значно нижчими за очікувані збори, що склали 34 мільйони доларів. Бюджет фільму складає 99 мільйонів доларів, тож за перший вікенд він мав зібрати принаймні половину цієї суми. Фільм отримав пристойні рейтинги на Rottentomatoes (85% від критиків та 78% від аудиторії), але такі оцінки є дещо нижчими, ніж оцінки першої частини (95% та 87% відповідно). Попередня частина була успішнішою і за зборами: перша частина зібрала 69 мільйонів доларів за перший вікенд при бюджеті у 80 мільйонів. На Cinemascore фільм отримав А- від на 57% чоловічої аудиторії. На 63 іноземних ринках фільм зібрав 18 мільйонів доларів, 5.3 з яких у Великобританії.

зображення з сайту kinofilms.ua зображення з сайту kinofilms.ua

 

На другому місці маємо фільм «Чого хочуть чоловіки» зі зборами у 18 мільйонів доларів у США при бюджеті 20 мільйонів, що є доволі успішним стартом. Утім, фільм не може похвалитися високими оцінками. На Rottentomatoes він має 46% від критиків та 47% від аудиторії. Утім, на Cinemascore фільм отримав А-. Варто також зазначити, що при оцінці 4.2 з 10 на imdb, фільм має 8.9 на kino-teatr.ua, що свідчить про істотну відмінність сприйняття фільму нашою та західною аудиторією.

Третє місце належить фільму «Холодна помста», який зібрав 11 мільйонів доларів при бюджеті 60 мільйонів. Фільм отримав В- на Cinemascore від аудиторії, яка була на 58% чоловічою та на 79% старшою за 25 років. На Rottentomatoes фільм має 73% від критиків та 59% від аудиторії.

На четвертою місці опинився фільм «1+1: Нова історія» зі зборами у 7 мільйонів доларів у США. За весь час прокату у США фільм вже зібрав більше 85 мільйонів. Разом зі зборами з іноземних ринків, фільм зібрав всього 94.7 мільйонів доларів.

Завершує топ-5 фільм «Скло» зі зборами у 6 мільйонів доларів, що на 34% менше за результати попереднього вікенду. У США фільм вже зібрав 98 мільйонів доларів, тобто майже у 5 разів більше за власний бюджет за 4 тижні прокату. Фільм також зібрав цього вікенду 6.6 мільйонів на міжнародній арені, тому глобальні збори фільму наразі складають 221 мільйон доларів при бюджеті у 20 мільйонів, що можна вважати неймовірним успіхом.

Усі 90 фільмів цього вікенду зібрали 115.7 мільйонів доларів, що на 57% більше за збори минулого вікенду.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, imdb.com, cinemascore.com, kino-teatr.ua.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату