Корисна інформація

КІНОТЕАТРАЛЬНИЙ СЕКТОР ПРОДОВЖИТЬ РОСТИ ТА ОБ’ЄДНУВАТИ АУДИТОРІЮ ПО ВСЬОМУ СВІТУ

CineEurope 2019, Барселона: 17 червня 2019-го року - Лора Ульґет, голова Міжнародного Союзу Кінотеатрів, європейської торговельної організації у кіноіндустрії, виголосила свою вступну промову на заході CineEurope 2019, у якій наголошувала на розмаїтій та незламній природі сектору та на світлому майбутньому, яке вона бачить для відвідування кінотеатрів у Європі.

На цьогорічному відкритті програми CineEurope, Лора Ульґет висловила подяку колегам в індустрії за їхні неперервні зусилля, на які вказують рекордні показники кінопрокату в низці кіноринків у 2018-му році.

Говорячи конкретніше, у звіті по відвідуванню кінотеатрів за 2018-й рік на територіях, які охоплює UNIC, вона відмітила особливий здобуток, назвавши такі цифри: більш, ніж 1.25 млрд проданих квитків за 2018-й рік, що за зборами становить приблизно 8.1 млрд євро. Особливе значення тут має й той факт, що таким успіхом компанія може похвалитися вже четвертий рік поспіль.

 

Вона пояснила такий неперервний розквіт тим, що кінотеатри відіграють дуже важливу роль того простору, в якому дійсно може процвітати культурне розмаїття, стверджуючи, що:

«Важко переоцінити важливість досвіду перегляду фільмів у кінотеатрах в контексті забезпечення доступу до найрізноманітнішого та всеохопного кіно-контенту найякіснішими шляхами».

Посилаючись на вдалий прокат нещодавніх фільмів, вона підкреслила «безперечну можливість великих екранів чіпляти за душу глядачів» як у Європі, так і по всьому світу.

Лора Ульґет також наголосила на «жазі до інновацій» у секторі кіноіндустрії та супровідні капіталовкладення, які роблять зацікавлені сторони по всій Європі.

Вона також торкнулася теми нещодавніх виборів у Європі та неминучих управлінських реформ, що будуть їх супроводжувати. Вона говорила про їхній можливий вплив на сектор кінотеатральної індустрії у Європі та про першорядну роль UNIC у гарантії того, що інтереси європейської індустрії продовжуватимуть «не лише захищати, але й шанувати».

У глобальних масштабах вона також згадала незмінні зусилля Глобальної Федерації Кінотеатрів дозволити бути почутими проблемам, які турбують операторів кінотеатрів. Лора також підтвердила, що ця організація – започаткована у 2017-му році Міжнародним Союзом Кінотеатрів та аналогічною організацією, заснованою у США, NATO, пліч-о-пліч з 11-ма найбільшими кінокомпаніями у світі – наразі процвітає і на сьогоднішній день до її складу входять члени з 79-ти країн світу.

Особлива увага була зосереджена на зусиллях, що докладаються в індустрії для досягнення ґендерної збалансованості. У зв’язку з цим, Ульґет оголосила третю Програму Жіночого Лідерства у Кінотеатрах, яка стартуватиме пізніше цього тижня на CineEurope 2019.

На завершення, Лора Ульґет знову зазначила, що на відвідування кінотеатрів чекає світле майбутнє та рішуче відмітила:

«…кінотеатри не лише не припинять існувати – ми будемо рости та залучати нові аудиторії з різних куточків світу для того, щоб ділитися незрівнянним досвідом Великого Екрану. І чим зрозуміліше ми можемо донести це послання – тим краще».

Джерело: матеріали UNIC, рекомендовані до публікації.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається