Кіноподії

«Джокер» побив світовий рекорд

Фільм «Джокер» цього тижня побив рекорд за світовими зборами фільмів з рейтингом R усіх часів. Згідно з інформацією з Box Office Mojo, наразі фільм вже зібрав 853 мільйони 800 тисяч доларів у світовому прокаті. Водночас, попереднім рекордсменом у цій категорії був, як повідомляє Vulture, «Дедпул 2» зі зборами у 785 мільйонів. Варто зазначити, між іншим, що третє місце належить першому «Дедпулу». Що робить супергеройські фільми лідерами у цій категорії? Чому саме Дедпул та Джокер так вразили сучасне людство?

кадр з сайту https://planetakino.ua/ кадр з сайту https://planetakino.ua/

 

З цього приводу можна зазначити спільну рису фільмів: специфічний, не всім зрозумілий гумор головних героїв, що також пов’язаний так чи інакше з їхньою жорстокістю. Дедпул знає, що перебуває у всесвіті коміксів. Джокер знає, що його призначення – смішити людей, але не всі його жарти можуть оцінити. Спільною рисою двох лідерів цього списку також є те, що, як підмітили у ScreenRant, в обох фільмах грала акторка Зазі Бітц. І хоча в обох фільмах вона грає доволі важливу роль (особливо, у «Дедпул 2»), навряд чи успіх цих фільмів можна безпосередньо пов’язати саме з нею. Утім, як підмічає видання, це свідчить про сходження нової зорі Голлівуду, яка є талановитою і смішною.

Принагідно, цікаво підмітити разючу відмінність між найкасовішими фільмами з R-рейтингом у світі на в США. Так, якщо у світі «Джокер» посідає першу позицію, а «Дедпул 2» та «Дедпул» - дві наступні, то у США на першому місці «Страсті Христові», на другому «Дедпул», а на третьому – «Американський снайпер». І якщо другий «Дедпул» перебуває неподалік, на п’ятому місці, то лідер світового прокату «Джокер» наразі займає лише восьму (десяту, якщо враховувати повторний вихід у прокат пари фільмів) позицію у США.

Чим зумовлена така відмінність? Це теж цікаве питання для подальшого дослідження. Утім, про це ми говоритимемо іншим разом.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається