Кіноподії

Перші реакції на «Капітана Марвел»: «Кіновсесвіт Марвел тепер відчувається більш довершеним»

Згідно з нещодавнім скринінгом преси, новий марвелівський фільм під назвою «Капітан Марвел» набирає обертів. Реакції глядачів на новий супергеройський фільм, у якому головна роль належить жінці, запалюють Твіттер. Критики також не менш захоплені та розхвалюють кінокартину. Зокрема, на них справило враження декілька речей: по-перше, те, як акторка Брі Ларсон виконала роль персонажа Керол Денверс, по-друге, дуже вдало передана атмосфера дев’яностих і, по-третє, космічні науково-фантастичні елементи.

зображення з сайту wikimedia.org зображення з сайту wikimedia.org

 

Перенесення «Капітана Марвел» у дев’яності робить його приквелом до усіх інших історій з Кіновсесвіту Марвел. Джим Вейвода з IGN (Imagine Games Network) каже, що «атмосфера фільму якраз у потрібній мірі пробуджує почуття ностальгії по дев’яностим і нітрохи не перебільшує з цим». Саундтрек до фільму та актори, що виконують другорядні ролі (зокрема Семюел Л. Джексон, Бен Мендельсон та Лашана Лінч) також були добре оцінені глядачами.

Окремо слід віддати належне Гусаку (саме за таким ім’ям з’являється у фільмі кіт Денверс, хоча по коміксам він усім відомий за ім’ям Чуї) – цей персонаж однозначно «купив» любов аудиторії. Він, до того ж, представлений у кінострічці чотирма різними котами: Реджі, Арчі, Ріццо і Гонзо. Кожен кіт був обраний на основі дій та особистостей.

Згідно з думкою однієї з глядачок фільму Кейті Берт, що поділилася своїми враженнями про фільм у Твіттері – людям, що полюбляють котів, цей кінофільм точно припаде до смаку. Вона також додала, що «кіновсесвіт Marvel тепер відчувається більш довершеним». Ще одна глядачка фільму під іменем Деван Коґан написала у Твіттері про «Капітана Марвел» наступне: «Фільм – суцільна насолода. Я не можу дочекатися нового покоління маленьких дівчаток, які будуть вважати Керол Денверс своєю героїнею».

Джерело: variety.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається