Кіноподії

Вихід нових фільмів «Місія неможлива»

Вечором п’ятниці 1-го лютого кіностудія Paramount Pictures зробила оголошення, щодо виходу двох наступних частин із серії фільмів «Місія неможлива» з Томом Крузом. Paramount заявили, що сьомий фільм із серії «Місій неможливих» вийде 23-го червня 2021-го року, а наступний, восьмий – 5-го серпня 2022-го року. Перші новини стосовно виходу нових кінофільмів з цієї серії опублікували на variety.com 14-го січня, заявивши що режисер Крістофер МакКуоррі повертається для розробки за своїми же сценаріями наступних двох частин «Місій неможливих». В той же час Том Круз підтвердив, що повернеться на екран як Ітан Хант, агент IMF (Impossible Missions Force).

кадр з попередньої частини франшизи з сайту planetakino.ua кадр з попередньої частини франшизи з сайту planetakino.ua

 

Голова та виконавчий директор кіностудії Paramount Pictures Джим Янопулос висловився таким чином стосовно запланованих кінокартин: «Ми неймовірно захоплені створенням нових сюжетів, а також раді бути знову в команді із Крісом та Томом. Після надзвичайного успіху фільму «Місія Неможлива: Фолаут» ми впевнені, що такий союз є безпрограшним». Нагадаємо, що кінофільм «Місія неможлива: Фолаут» зібрав більше, ніж 790 мільйонів доларів по всьому світу в 2018-му році, і на сьогоднішній день це найвища позначка зборів з усієї франшизи фільмів. Крістофер МакКуоррі також був режисером фільму 2015-го року «Місія Неможлива: Нація ізгоїв», який зібрав 682 мільйони доларів по всьому світу.

Після того, як роками режисери фільмів даної франшизи змінювались, щоб надати глядачам можливість відчути особливість кожної частини, Том Круз та Paramount Pictures нарешті вирішили зупинитись на МакКуоррі. На їхню думку, він проявив себе найкраще серед усіх режисерів. Подібна ситуація була і з WB та Джоан Роулінг, які вибрали Девіда Єйтса для режисури останніх чотирьох частин «Гаррі Поттера» та перших трьох фільмів франшизи спін-оффів «Фантастичні звірі».

Джерело: variety.com

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається