Кіноподії

Метт Сміт зіграє у спін-офі «Людини-павука»

За нещодавніми новинами британський актор, який багатьом глядачам відомий своєю роллю у серіалі «Доктор Хто» Метт Сміт зіграє разом із Джаредом Лето у марвелівському спін-офі «Людини-павука» під назвою «Морбіус». Фільм названий на честь одного злодія зі світу «Людини-павука». Очолювати кінокартину буде режисер кінострічки «Код доступу “Кейптаун”» Даніел Еспіноза. Допоки залишається невідомим яку саме роль у «Морбіусі» зіграє Сміт, однак точно відомо, що одну із головних.

зображення з сайту ecranist.com зображення з сайту ecranist.com

 

Мет Сазама та Берк Шарплес, які були партнерами творців серіалу від Netflix під назвою «Загублені у космосі» займалися написанням сценарію. Аві Арад і Метт Толмач разом із Лукасом Фостером стануть продюсерами «Морбіусу». Палак Пател займатиметься керуванням проекту з боку Sony.

Сам персонаж Морбіусу був створений Роєм Томасом і Гілом Кейном і вперше з'явився в коміксі «The Amazing Spider-Man # 101» у жовтні 1971-го року. Морбіус представляв із себе вченого, який намагався себе вилікувати від певного захворювання крові. Однак наслідки таких спроб були трагічними – замість одужання герой отримав набір характерних рис вампіру, таких як гострі ікла та жага крові. Врешті-решт персонаж опиняється у бійці із Людиною-павуком. Час від часу Морбіус з’являвся у Marvel Comics протягом наступних років та був «оживлений» у серіалі 1992-го року «Морбіус, Живий вампір».

Також Метта Сміта найближчим часом ми зможемо побачити у біографічній драмі «Меплторп» про американського фотографа Роберта Меплторпа. На додачу до цього незабаром актор з’явиться у кінокартині «Його дім» від продюсерської компанії New Regency та у шпигунському трилері «Офіційні секрети».

Джерело: variety.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається