Кіноподії

Меріл Стріп про Трампа та «Народження зірки» у програмі «Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером»

У вечірньому шоу під назвою «Пізнє шоу зі Стівеном Кольбером» Меріл Стріп висловлює своє обожнювання фільму «Народження зірки» та водночас розповідає про відразу до президента США Дональда Трампа.

Комік та ведучий шоу Кольбер, запрошуючи акторку, представив її з натяком на Трампа наступним чином: «Вона була названа найвеличнішою акторкою нашого покоління. Однак, я думаю, що навіть більше полестили їй слова президента про те, що вона є однією з найбільш переоцінених акторок у Голлівуді! Зустрічайте, Меріл Стріп!»

зображення з сайту uk.wikipedia.org зображення з сайту uk.wikipedia.org

 

Під час шоу, кіноакторка Меріл Стріп, яка раніше цього року отримала свою 21-шу нагороду від Кіноакадемії Оскар розповіла про свої симпатії та антипатії. Стосовно Дональда Трампа вона висловила жорстку антипатію. «Мене лякає Трамп», - сказала вона перед аудиторією, що складалась із близько 2,800 людей. «Мене лякають його можливості. Я дуже співчуваю йому. Я не можу уявити як виглядає його 3-тя година ранку. Наближається шторм, і всі це відчувають, включаючи його самого. Його діти у небезпеці, і я це відчуваю. Я подумала: а що б зробила я, знаючи, що мої діти у небезпеці? Я зробила би усе можливе. Усе, щоб забрати їх від цієї небезпеки. Ось чому ми маємо боятися.»

Надалі у шоу Стівен та Меріл спілкувалися про ранню кар’єру акторки і Меріл наголосила, що «раніше я і не мріяла стати кіноакторкою, адже мій ніс був занадто великим, як мені здавалося». Така фраза привела до подальшого обговорювання нового фільму із Леді Гагою «Народження зірки», продюсером і режисером якого є Бредлі Купер. Ведучий наголосив, що «ти і сама могла б зіграти головну роль в цьому фільмі», на що Меріл відповіла: «О ні, цього ніхто не міг би зробити, окрім самої Гаги. А сам фільм такий безтурботний і легкий. Він зовсім не виглядає, як фільм, знятий актором. Справа в тому, що деякі актори не можуть вправно і брутально керувати іншими акторами для чіткого відображення історії, вони дають їм забагато вільного простору. Однак Бредлі чудово впорався із цим завданням. Фільм вийшов блискучим.»

Джерело: variety.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається