Корисна інформація

UNIC ЗАПУСКАЄ ТРЕТЮ ПРОГРАМУ ЖІНОЧОГО ЛІДЕРСТВА

CineEurope 2019, Барселона: 19 червня 2019 – Міжнародний Союз Кінотеатрів (UNIC), європейська торговельна організація, запустила третю за Програму Жіночого Лідерства у кінотеатральній індустрії, що є 12-місячною наставницькою програмою.

 

Зважаючи на успішність програми у 2017 та 2018 роках,  UNIC запускає її втретє. Цього разу вісім талановитих професіоналок кінотеатрального бізнесу в Європі матимуть можливість отримати корисні поради від визначних керівниць у кіноіндустрії.

Цього року також вперше буде розширено масштаби програми: до навчання долучатимуться представниці 14 компаній в межах 10 різних територій, які є членами партнерської програми UNIC, що, в свою чергу, складається із ключових фігур кінотеатрального сектору.

Під час свого привітання на честь третього запуску програми голова UNIC Лора Ульґет наголосила:

«Я пишаюся тим, що ми в UNIC продовжуємо докладати зусилля з метою реалізувати свої наміри по формуванню більш ґендерно-збалансованого лідерства у кіноіндустрії.

Успіх двох попередніх Програм Жіночого Лідерства від UNIC вказує не лише на відданість наших наставниць та підопічних, які надихають, але також на наявність потреби у дискусіях про рівні можливості в нашому секторі.

Ми започаткували цю програму із ключовою довгостроковою метою розширити кадровий потенціал для лідерства у кінотеатральному бізнесі, в надії, що підопічні сьогодення стануть наставницями майбутнього.

Ми дуже раді, що до нас долучається така чудова група професіоналів кіноіндустрії у цьогорічній програмі та з нетерпінням чекаємо на те, чого нам принесуть наступні 12 місяців».

 

Про Програму

Програма Жіночого Лідерства у Кінотеатральній Індустрії від UNIC – 12-місячна міжгалузева міжнародна програма наставництва для жінок у кінотеатральному бізнесі.

Розпочата у 2017-му році програма базується на переконанні, що ґендерно-збалансоване лідерство у кінотеатральному бізнесі є необхідною складовою успіху, кращого управління та більшої рівності в індустрії.

Більше інформації можна знайти на сайті UNIC за посиланням: https://www.unic-cinemas.org/industry/mentoring-scheme/.

 

Джерело: матеріали UNIC, рекомендовані до публікації.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається