Корисна інформація

Річний звіт UNIC за 2019 рік присвячений відвідуванням кінотеатрів у Європі

CineEurope 2019, Барселона: 17 червня 2019 – Міжнародний Союз Кінотеатрів (UNIC) опублікував свій річний звіт, який оглядає ключові тенденції кіно по 38-м територіям, що входять до союзу та представляє дані по 1.29 мільярду квитків і 8.1 мільярдами євро касових зборів у 2018-му році, що сягає майже чверті глобального кіноринку.

 

Звіт, доступний як онлайн, так і у друкованому вигляді, пропонує глибокий огляд нещодавніх подій у квітучій європейській кінотеатральній індустрії.

Станом на 2018-й рік вже 4 роки поспіль члени союзу кінотеатрів разом продають понад 1 мільярд 250 мільйонів квитків, незважаючи на незначне падіння розміром у 3,4% минулого року. Така кількість проданих квитків принесла біля 8 мільярдів 100 мільйонів євро касових зборів, що вже вкотре підтверджує культурну, соціальну та економічну важливість відвідування кінотеатрів для Європи.

Вищенаведені цифри відображають неперервні інвестиції з боку кінокомпаній з метою надання найякіснішого та різноспрямованого кіно-досвіду, який виходить далеко за межі самих кінозал. Захопливе та різнобарвна спільнота навколо кіно у Європі не лише відображає свій широкий та надзвичайно розмаїтий культурний ландшафт, але також задовольняє потреби аудиторії у якомога ширшому спектрі кіно-контенту.

У світлі нещодавніх Європейських виборів звіт також вдається у подробиці ключових удосконалень по всьому законодавчому спектру у формі багатьох питань державної політики, що стосуються кінокомпаній. У звіті також зазначені деталі інформаційної роботи для гарантії того, що до розвитку кінотеатрів всієї кіноіндустрії Європи докладається достатня кількість зусиль. 

Чимало тенденцій, висвітлених у звіті, також обговорюють протягом тижня на CineEurope, офіційному з’їзді UNIC професіоналів у сфері кінопоказів.

Річний звіт UNIC за 2019-й рік у англомовній версії доступний онлайн за посиланням https://www.unic-cinemas.org/en/resources/publications/.

Джерело: матеріали UNIC, рекомендовані до публікації.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається