Новини кінопрокату

Вікенд 18-20 жовтня

На першому місці цього вікенду «Чаклунка: Повелителька темряви»(«Малефісента 2»), що зібрала майже 37 мільйонів доларів. Попри те, що фільм зайняв перше місце, очікування по зборам не виправдалися. Фільм зібрав майже вдвічі менше за першу частину. Утім, тим, хто на фільм прийшов, він сподобався. Так, на Cinemascore фільм отримав оцінку А, а на Rottentomatoes він має 95% від глядачів. Утім, критики ентузіазму не розділили та дали йому лише 41% з поясненням, що сильний акторський склад та графіка надто нечасто підтримуються магічним сюжетом.

постер з сайту https://kino-teatr.ua постер з сайту https://kino-teatr.ua

 

У міжнародному прокаті фільм зібрав 117 мільйонів доларів, тож за світовий дебют фільм має 154 мільйони доларів. Бюджет фільму складає біля 185 мільйонів доларів, тож враховуючи міжнародний успіх, дебют був непоганим.

«Джокер» зібрав 29 мільйонів за третій вікенд, посівши друге місце. Збори фільму в США наближаються до 250 мільйонів, тоді як міжнародні, враховуючи 78 мільйонів за цей вікенд, складають біля 490 мільйонів доларів. В результаті світові збори складають наразі більше 737 мільйонів доларів.

На третьому місці маємо «Зомбіленд: подвійний постріл», що зібрав майже 27 мільйонів за прем’єрний вікенд. Такі збори співпадають з оптимістичними прогнозами. Фільм також зібрав більше за першу частину, яка вийшла 10 років тому та зібрала 24.7 млн доларів. Варто, утім, зазначити, що перший фільм мав бюджет трохи менше 24 мільйонів, тоді як фільм 2019 року знятий за 42 мільйони. Якщо ж говорити про міжнародні збори, що фільм зібрав 5 мільйонів доларів.

На Cinemascore фільм отримав В+ від авдиторії, яка на 57% була чоловічою та на 56% старшою за 25 років. На Rottentomatoes фільм має 90% від глядачів та 67% від критиків.

«Родина Адамсів» посідає четверте місце. Фільм зібрав 16 з третиною мільйонів доларів за другий вікенд прокату. Збори у США наразі складають 57 мільйонів. Щодо міжнародного прокату поки даних майже немає, адже фільм переважно ще не вийшов у прокат.

Завершує топ-5 «Двійник», зібравши лише 8 з третиною мільйонів доларів за другий вікенд прокату. Утім, фільм зібрав більше за 33 мільйони доларів за цей вікенд у міжнародному прокаті, левова доля яких (21 мільйон) походить з Китаю. Наразі світові збори фільму складають 118 мільйонів доларів, тож якщо щось і врятує цей фільм, то це міжнародний прокат.

Поза топ-5 варто згадати «Паразитів», що минулого вікенду відзначилися дуже високими показниками середніх зборів на кінотеатр. Фільму додали 30 екранів, і він зібрав 1 мільйонів 240 тисяч у США за цей вікенд. Наразі збори в США складають 1 мільйон 822 тисячі.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату