Новини кінопрокату

Вікенд 11-13 жовтня

За цей вікенд у топ-12 було три прем’єри, дві з яких посіли провідні позиції. Утім, посунути «Джокера» з першого місця їм не вдалося. Понад те, усі три прем’єри разом зібрали дещо менше ніж «Джокер» за свій другий вікенд.

кадр з сайту https://planetakino.ua кадр з сайту https://planetakino.ua

 

Зібравши майже 56 мільйонів за цей вікенд, «Джокер» посідає перше місце. За 10 днів прокату фільм зібрав більше за 193 мільйони доларів у США, тоді як бюджет фільму складає 55 мільйонів. Окрім цього, за вікенд «Джокер» зібрав майже 124 мільйони у міжнародному прокаті. Наразі зроби закордоном складають 350 мільйонів, а глобальні – 543 мільйони доларів. Таким чином, за 10 днів прокату у світі фільм зібрав майже у 10 разів більше за власний бюджет, що є однозначним успіхом. Наразі фільм є найкасовішим світовим релізом за коміксами DC. До того ж, у нього хороші шанси просунутися вище принаймні на одну-дві позиції.

«Родина Адамсів» посідає друге місце, зібравши 30.3 мільйонів доларів за свій перший вікенд. Оскільки орієнтовний бюджет фільму складає 40 мільйонів доларів, можна вважати це успішним дебютом. Авдиторія поставила фільму В+ на CinemaScore. 48% глядачів були молодшими за 17 років, а 59% були жіночої статі. На Rottentomatoes мультфільм має 70% від глядачів, але лише 41% від критиків.

На третьому місці маємо іншу прем’єру. Фільм «Двійник»  зібрав лише 20 з половиною мільйонів доларів при 138-мільйонному бюджеті, що є істотним провалом. На CinemaScore фільм отримав В+, а на Rottentomatoes він має 84% від глядачів та мізерні 25% від критиків. На міжнародній арені фільм зібрав за цей вікенд біля 31 мільйона доларів, тоді як загальні збори закордоном складають 39 мільйонів.

«Єті» перемістився з другого місця на четверте та зібрав біля 6 мільйонів доларів за свій третій вікенд. На третьому тижні прокату мультфільм зібрав майже 48 мільйонів доларів у США при бюджеті у 75 мільйонів. Також фільм зібрав 15 мільйонів доларів у міжнародному прокаті за цей вікенд, тож світові збори наразі складають 108 мільйонів доларів.

Завершує топ-5 «Абатство Даунтон» зі зборами майже у 5 мільйонів доларів за четвертий вікенд. Фільм також зібрав 4 мільйони доларів закордоном за цей вікенд, а світові збори за весь час прокату перевищили 150 мільйонів доларів.

«Стриптизерки» зібрали майже 4 мільйони доларів, посівши шосте місце. З відривом приблизно у 650 тисяч маємо фільм «Джуді», що зібрав 3 мільйони 231 тисячу доларів та посів сьоме місце. 3 мільйони 136 тисяч зібрав фільм «Воно 2», отримавши восьме місце серед топ-12 фільмів за цей вікенд.

А от лише на 30 тисяч менше зібрала третя прем’єра цього вікенду, комедія «Джексі», що посіла дев’яте місце. На CinemaScore фільм отримав В-, а на Rottentomatoes – 71% від глядачів та 12% від критиків.

«До зірок» зібрав майже 2 мільйони доларів за четвертий вікенд у США, а «Рембо 5: Остання кров» займає наступну позицію, зібравши 1.5 мільйони доларів.

На 12-му місці маємо фільм «Війна», який зібрав 866 тисяч доларів.

Поза топ-12 є фільм, який утім відзначився цього вікенду. Прем’єра володаря «Золотої пальмової гілки» цьогорічного Каннського кінофестивалю у США «Паразити» зібрала 384 тисячі доларів. Це не було би значним досягненням, якби фільм не зібрав стільки лише у ТРЬОХ локаціях! Середні збори на кінотеатр складають 125 тисяч доларів, що є найвищим показником цього року, найвищим з часів «Ла-ла-ленду» 2016-го року та на 18 місці за всі часи.

Наступного вікенду на нас чекає дві визначні прем’єри.  Продовження «Малефісенти» та «Зомбіленду» матимуть дебют у більше ніж 3000 локацій. По збори цих фільмів ми поговоримо у наступному дописі.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com, cinemascore.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату