Новини кінопрокату

Вікенд 31 травня – 2 червня

Цей вікенд відзначився трьома прем’єрами у топ-5, хоча лідер вікенду і не виправдав очікувань.

На першому місці маємо фільм «Ґодзілла ІІ: Король монстрів», який зібрав 47 мільйонів 776 тисяч доларів при вельми значному бюджеті у 170 мільйонів. Утім, фільм також зібрав 130 мільйонів на міжнародному ринку, 70 з яких – у Китаї. Фільм отримав В+ від аудиторії на CinemaScore, яка була на 67% чоловічою та на 59% старшою за 25 років. А от на Rottentomatoes фільм має лише 40% від критиків та консенсус, що хоча фільм має приголомшливі візуальні ефекти, вони не можуть компенсувати відсутність хорошої історії.

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua

 

«Аладін» посідає друге місце зі зборами майже у 43 мільйони доларів за другий вікенд прокату. За 10 днів фільм зібрав у США трохи більше за власний бюджет (185 мільйонів проти 183 мільйонів). Також, за цей вікенд фільм зібрав 78 мільйонів на міжнародній арені, і глобальні збори вже складають 445 мільйонів доларів.

На третьому місці фільм «Рокетмен», який зібрав більше за 25 мільйонів за перший вікенд прокату. Фільм також зібрав 19 мільйонів доларів за свій другий міжнародний вікенд, а загальні міжнародні збори складають наразі більше 30 мільйонів доларів. На CinemaScore фільм має А-, а на Rottentomatoes фільм отримав 91% від критиків та 88% від аудиторії. Варто згадати, що нещодавно фільм оточили обговорення про неоднозначні дії Російської Федерації. У російському прокаті з фільму були вирізані інтимні гомосексуальні сцени, і сам Елтон Джон засудив таке рішення. В Україні фільм виходить в прокат в оригінальній версії (без цензури).

На четвертому місці також прем’єра – вихід у прокат фільму «Ма». При бюджеті лише у 5 мільйонів доларів, фільм зібрав 18 за свій перший вікенд. Фільм також зібрав майже 3 мільйони доларів за вікенд на міжнародному ринку. Фільм отримав В- від аудиторії на CinemaScore та 58% від критиків на Rottentomatoes.

Завершує топ-5 фільм «Джон Вік 3» зі зборами у 11 мільйонів доларів у США та 12.7 мільйонів доларів у міжнародному прокату. Глобальні збори стрічки наразі складають 221 мільйон доларів.

Наступного вікенду очікується прем’єра фільмів «Секрети домашніх тварин 2» та «Люди Ікс: Темний Фенікс». Про успіхи та поразки ми поговоримо вже наступного тижня.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату