Новини кінопрокату

Вікенд 10-12 травня

Цього вікенду було кілька важливих прем’єр, деякі з яких зіткнулися зі складнощами, адже значну частку прибутків і досі забирають «Месники».

На першому місці маємо лідера двох попередніх вікендів – фільм «Месники: Завершення». Фільм зібрав 63 мільйони доларів за третій вікенд. Збори фільму за три тижні у США складають майже 724 мільйони доларів при бюджеті у 356 мільйонів, тож цього вікенду фільм подолав позначку зборів, удвічі більших за бюджет. Не варто забувати, що у цьому випадку неймовірну долю зборів складає міжнародний прокат. Так, цього вікенду фільм зібрав 102.3 мільйони доларів на міжнародному рівні, і глобальні збори наразі складають 2 мільярди 482 мільйонів. Поки що фільму не вдалося побити рекорд глобальних та міжнародних зборів «Аватару», хоча різниця наразі є доволі незначною («Аватар» зібрав 2 мільярди 788 мільйонів глобально).

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua

 

Фільм «Покемон: Детектив Пікачу» отримав рекордний перший вікенд серед фільмів, які є адаптаціями комп’ютерних ігор. Посівши друге місце, фільм зібрав 54 мільйони доларів у США при бюджеті у 150 мільйонів. До того ж, фільм отримав солідну оцінку А- від аудиторії, про що свідчить CinemaScore. На RottenTomatoes фільм має 65% від критиків та 83% від аудиторії. Окрім того, стрічка зібрала 103 мільйони доларів на міжнародній арені.

Фільм «Шахрайки» трохи випередив очікування та зібрав 13 мільйонів доларів у США за свій перший вікенд. На CinemaScore фільм отримав оцінку В від аудиторії, яка на 72% складалася з жінок. Утім, рейтинги на RottenTomatoes є надзвичайно низькими: всього 15% від критиків та 36% від аудиторії.

На четвертому місці маємо «Незваного гостя» зі зборами у 7 мільйонів доларів за другий вікенд прокату. При бюджеті у 8 мільйонів, фільм вже зібрав у США більше, ніж 21.5 мільйон.

Завершує топ-5 «Божевільна парочка» зі зборами у 6 мільйонів доларів. За 10 днів прокату фільм зібрав майже 20 мільйонів доларів при бюджеті у 40 мільйонів.

А от фільм «Толкін» отримав доволі низький старт, не потрапивши у топ-5. Фільм зібрав 2.2 мільйони доларів при бюджеті у 20 мільйонів, опинившись на дев’ятому місці у дебютний вікенд. Критики та глядачі розійшлися у враженнях: на RottenTomatoes фільм має 50% від критиків, але 82% від аудиторії.

Як проявить себе «Покемон. Детектив Пікачу» наступного вікенду? І чи втримається на першому місці фільм «Месники: Завершення»? Про це та інше ми дізнаємося наступного вікенду.

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату

 • Вікенд 9-11 серпня
  Цей вікенд був сповнений різноманітних прем’єр, з огляду на що ми поговоримо не про топ-5,…
  Read more...
 • Вікенд 2-4 серпня
  Цього тижня у топ-5 з’явилася нова прем’єра – спін-офф «Форсажу» під назвою «Гоббс та Шоу»,…
  Read more...
 • Вікенд 26-28 липня
  Цього тижня ключовою подією була прем’єра нового фільму Квентіна Тарантіно «Одного разу… в Голлівуді», але…
  Read more...
 • Вікенд 19-21 липня
  Цей вікенд відзначився прем’єрою довгоочікуваного фільму «Король Лев». З великим відривом від інших він витягнув…
  Read more...
 • Вікенд 12-14 липня
  Незважаючи на дві прем’єри у топ-5, збори цього вікенду на третину гірші, ніж попереднього. Зокрема…
  Read more...
 • Вікенд 5-7 липня
  Збори перших 12 фільмів цього вікенду були майже на чверть більшими ніж збори попереднього. Головною…
  Read more...
 • Вікенд 28-30 червня
  Цього вікенду загальні збори за всі фільми у прокаті в США впали на 25% у…
  Read more...