Новини кінопрокату

Вікенд 15-17 березня

Цей вікенд відзначився солідними зборами «Капітана Марвел», а також двома прем’єрами, які потрапили до топ-5.

«Капітан Марвел» очікувано зберіг за собою перше місце зі зборами біля 68 мільйонів доларів. За 10 днів прокату у США фільм вже зібрав 266 мільйонів доларів, а разом з міжнародним ринком збори фільму на 18 березня складають 760 мільйонів доларів. Фільм наближається до перевищення глобальних зборів «Вартових галактики» та легко витіснить його, увійшовши найближчим часом до топ-10 найбільших за зборами фільмів по Всесвіту Марвел.

зображення з сайту kinofilms.ua зображення з сайту kinofilms.ua

 

Хоча і зі значним відривом, але все одно перевищивши очікування, «Диво-парк» опинився на другому місці за зборами у 15.85 мільйонів доларів. Утім, навряд чи для мультфільму з бюджетом біля 100 мільйонів доларів це є успішним дебютом. До того ж, не надто втішними є і оцінки: В+ на Cinemascore та 29% від критиків і 42% від аудиторії та Rottentomatoes. На іноземному ринку фільм зібрав ще 4.3 мільйони доларів з найсильнішим дебютом у 1.7 мільйон у Бразилії.

На третьому місці маємо фільм «Five Feet Apart» («На відстані 5 кроків»), який зібрав 13 мільйонів доларів за дебютний вікенд. Цей фільм отримав оцінку А на Cinemascore від на 82% жіночої аудиторії. На Rottentomatoes ми маємо ситуацію істотної незгоди критиків та аудиторії: критикам фільм не сподобався (52%), тоді як аудиторія і тут дала йому доволі високу оцінку (84%). Консенсус критиків полягає у тому, що фільм занадто наповнений кліше та не чіпляє душу так, як мав би чіпляти.

Мультфільм «Як приборкати дракона 3: Прихований світ» впевнено тримається у топ-5. На своєму четвертому вікенді він опинився на 4 місці зі зборами у 9 мільйонів 277 тисяч. За весь час прокату у США фільм зібрав 135 з половиною мільйонів доларів, а глобальні збори складають 466.5 мільйонів доларів.

Завершує топ-5 фільм «Сімейні похорони Мадеа» зі зборами у 7.8 мільйонів доларів за свій третій вікенд. Збори фільму у США наразі складають 58.8 мільйонів, впевнено наближаючись до позначки у 60 мільйонів, що буде у 3 рази більше за бюджет.

Джерела: boxofficemojo.com, cinemascore.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату