Новини кінопрокату

Вікенд 8-10 березня

Цього вікенду топ-12 фільмів змогли зібрати 200 мільйонів доларів, що удвічі більше за результати попереднього вікенду. Переважно фільми отримати істотне зниження зборів, але рішуче витягнув вікенд фільм «Капітан Марвел».

Стрічка «Капітан Марвел» зібрала 153 мільйони доларів, що є вельми успішним дебютом для фільму з бюджетом, оціненим у 152 мільйони. Фільм також зібрав 302 мільйони доларів на іноземному ринку, ставши шостим найбільшим світовим дебютом усіх часів. Топовим іноземним ринком для фільму став Китай зі зборами майже у 90 мільйонів доларів.

зображення з сайту planetakino.ua зображення з сайту planetakino.ua

 

На Cinemascore фільм отримав оцінку А від аудиторії, яка на 55% була чоловічою та на 64% старшою за 25 років. А от оцінки на Rottentomatoes є доволі посередніми, особливо від аудиторії: 79% від критиків та 62% від аудиторії. Консенсус критиків полягає у тому, що фільм з купою екшну, гумору та чудової візуалізації вводить останнього героя всесвіту Марвел з історією походження, яка вдало використовує стиль франшизи.

На другому місці маємо «Як приборкати дракона 3: прихований світ». Фільм зібрав 14.7 мільйонів доларів, що удвічі менше, ніж попереднього вікенду. Стрічка також зібрала 21.7 мільйон доларів на іноземному ринку, дійшовши за зборами на глобальному рівні за весь час прокату до 435 мільйонів.

«Сімейні похорони Мадеа» зібрали трохи менше 12 з половиною мільйонів доларів, посівши третє місце. При бюджеті біля 20 мільйонів доларів фільму вдалося зібрати 46 мільйонів 10 днів прокату.

«Lego Фiльм 2» з великим відривом від попередника зібрав 3.9 мільйони доларів за свій п’ятий вікенд. За весь час прокату у США фільм зібрав 97 мільйонів доларів, а на міжнародній арені – 67.3 мільйонів.

Завершує топ-5 фільм «Аліта: Бойовий Ангел» зі зборами у 3.2 мільйони доларів за четвертий вікенд прокату. При бюджеті у 170 мільйонів фільм поки зібрав лише 78 мільйонів у США. Утім, можна сказати, що стрічку рятує міжнародний прокат: глобально фільм за весь час прокату зібрав більше 380 мільйонів доларів.

Цей вікенд був поки найуспішнішим у 2019 році. Наступного вікенду очікуємо на нові прем’єри: мультфільм «Диво-парк», «Five Feet Apart» («На відстані 5 кроків») та «Captive State» («Полонена держава»).

Джерела: boxofficemojo.com, rottentomatoes.com.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Новини кінопрокату